Okładka książki Icebreaker

i

Autor: ABR, Wydawnictwo Znak Okładka książki "Icebreaker"

„Icebreaker” - gorący romans na lodzie. Premiera 1 sierpnia 2023 r.

2023-07-01 7:10

Fenomen TikToka! Iskry lecą, gdy łyżwiarka figurowa i kapitan drużyny hokeja muszą dzielić lodowisko… Tak zapowiada się „Icebreaker” – nowa książka Hannah Grace, która trafi do księgarń 1 sierpnia 2023 roku.

Fabuła „Icebreakera” zapowiada się wyjątkowo ciekawie” - Anastasia Allen ciężko pracowała na szansę występu w łyżwiarskiej reprezentacji kraju. Treningi od piątego roku życia, sportowe stypendium na studiach i rygorystyczny harmonogram dnia, który wykończyłby nawet najbardziej zdeterminowaną osobę, mają przynieść jej sukces. Bez względu na wszystko – informuje Zysk i s-ka Wydawnictwo.

premiera książki "Żywi Ludzie" – thrillera o życiu podczas zarazy

- Nathan Hawkins nigdy nie napotkał problemu, którego nie umiałby rozwiązać. Jako kapitan Tytanów wie, że odpowiedzialność za zwycięstwo drużyny hokejowej spoczywa na jego barkach. Gdy wskutek awarii obie ekipy mają dzielić jedno lodowisko, a partner Anastasii ulega wypadkowi, Nathan musi zamienić kij hokejowy na legginsy i trenera tyrana na jeszcze bardziej przerażającą od niego trenerkę despotkę. Choć początkowo się nie znoszą, Nate i Stas są na siebie skazani, a do tego dziewczyna w ogóle nie lubi hokeistów. A przynajmniej tak jej się dotąd wydawało…” - czytamy w zapowiedzi książki.

- „Wyjątkowa chemia, soczyste dialogi, gorący romans. Ta powieść roztopiła mnie od stóp do głowy!” - tak „Icebreakera” recenzuje znana hiszpańska pisarka Elena Armas.

„Oddech dla duszy” księdza Adama Bonieckiego