Hanna Lis

i

Autor: East News Hanna Lis

Hanna Lis w żałobie, pisze o stracie. "Człowiek w pustym mieszkaniu"

2021-10-09 13:51

Hanna Lis umieściła na swoim Instagramie pożegnanie. Odszedł jej kot, który żył z nią 18 lat. To dla niej ogromna strata, zwłaszcza że zwierzę po tylu latach jest już, jak członek rodziny. Dziennikarka we wzruszającym wpisie opisała, ile znaczyła dla niej obecność "Denci". "Gdyby ludzie mieli taką wrażliwość, tak wielkie serca, tyle empatii, ile mają zwierzęta, świat byłby na pewno lepszym miejscem" - napisała pod zdjęciem.

Hanna Lis bardzo kocha zwierzęta. Sama ma kilka kotów i jednego psa. Jakiś czas temu z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt zachęcała nie tylko do przygarnięcia czworonogów ze schroniska do swojego domu, ale zaprosiła też internautów na Wielki Marsz dla Zwierząt z Placu 3 Krzyży. Wielokrotnie mówiła o adopcji, edukując swoich obserwatorów i fanów. Przed sobą ma bardzo trudny czas, ponieważ straciła zwierzę, które było częścią jej życia przez 18 lat. Pożegnała go godnie. "Był z nami 18 lat. Przede wszystkim ze swoją człowieczą Mamą, najlepszą na świecie, Julką. Dziękujemy Ci Denciu za każdą, bezcenną chwilę. Człowiek w pustym mieszkaniu" - napisała. Kot nazywał się Denver i można było go wielokrotnie zobaczyć na zdjęciach na Instagramie. Dziennikarka nie może znaleźć miejsca w domu i miota się między pokojami. Internauci także przejęli się tą sytuacją. Wielu z nich napisało słowa wsparcia i współczucia. 

- Pobiegł za tęczowy most - skomentowała internautka.

- Nie wyobrażam sobie takiego momentu, chociaż wiem, że moja Mini kiedyś odejdzie. Współczuję Pani Haniu - ktoś inny skomentował.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE