katarzyna zdanowicz

i

Autor: https://www.instagram.com/katarzyna_zdanowicz/ katarzyna zdanowicz

Gwiazda TVN szokuje. Pokazała za dużo? Odsłoniła biust i nie tylko

2021-08-10 11:49

Katarzyna Zdanowicz opublikowała na Instagramie zdjęcia z wakacji. Pozuje na nich tylko w bikini, odkrywając przy tym swoje wdzięki. Nie ma się co dziwić, dziennikarka ma się czym pochwalić. Z ochotą dzieli się ze swoimi obserwatorami najnowszymi swoimi najnowszymi fotografiami, zamieniając social media w pewnego rodzaju pamiętnik.

Katarzyna Zdanowicz to dziennikarka TVN24. Wielu ludzi porównuje ją do Magdy Mołek, głównie przez fryzurę i styl. W przeszłości współpracowała z takimi stacjami jak Polsat News, czy TV Biznes. Największą sławę przyniosła jej jednak praca w TVN24, gdzie mogła wykazać się już jako dziennikarka informacyjna. Prowadzi program "Polska i świat". Aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 37 tys. osób. Oprócz zdjęć znad morza, opublikowała dzisiaj fotografię na tle logo TVN24. Swego czasu Plotek.pl informował, że odkąd Zdanowicz pojawiła się w TVN24 bardzo wzrosła oglądalność. 

- Mówią, że Kasia ma w sobie ten czar, urok i magnetyzm, jaki miała Magda Mołek, kiedy zaczynała. To ten sam powiew świeżości i witalności, taka jakby jej następczyni wizualna - mówił informator Plotka. 

Na najnowszym zdjęciu dziennikarka pozuje na plaży. Ma czarny kostium kąpielowy i przewinięte biodra chustą.

Pogrzeb Rafała Poniatowskiego, dziennikarza TVN24