Gwiazda disco polo zaprasza Ewę Kopacz na loda

2015-07-11 4:00

Ewa Kopacz podczas spotkania z wyborcami na warszawskiej plaży zaprosiła na lody ministra Andrzeja Halickiego. - Panie ministrze, mogę panu postawić loda. Postawić, tak się mówi! - tłumaczyła premier. Po takim wyznaniu stała się inspiracją dla kuszącej Helenki, czyli nowej gwiazdy disco polo!

- Pani premier! Pojedźmy razem w trasę po Polsce. Mogę postawić pani loda. Możemy też wspólnie stawiać lody! Najlepiej przecież połączyć siły. Na nasze koncerty przychodzi mnóstwo ludzi, więc pani premier miałaby sporo wyborców! - zachęca Helenka, czyli wokalistka Kinga Szymkowiak (25 l.). Seksowna Helenka razem z DJ-em Patrickiem B nagrała teledysk pt. "Weź mnie na lody". Jej przebój podbija całe Mazowsze, a niedługo podbije pewnie i całą Polskę. - Za chwilę ruszamy w trasę po kraju. Zapraszamy z nami panią premier! - dodaje na koniec Helenka.

Zobacz: Sandra Lewandowska do Kalisza: Rysiu, nie kłam! Przeproś!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE