Wojciech Mann/Jarosław Kaczyński

i

Autor: EAST NEWS Wojciech Mann/Jarosław Kaczyński

GRUBA AFERA! Mann w SZALE WALI w Kaczyńskiego. POTWORNE życzenie

2020-09-28 11:46

To się dopiero porobiło! Wojciech Mann mimo że z obozem obecnej władzy raczej mu nie po drodze, dotychczas jeśli chodzi o politykę starał się trzymać emocje na wodzy. Dłużej już jednak nie mógł milczeć. Na swoim Facebooku dziennikarz odniósł się do weekendowej konferencji z udziałem Jarosława Kaczyńskiego, która dotyczyła podpisania nowej umowy koalicyjnej z Solidarną Polską i Porozumieniem. Kto by się spodziewał, że ta kwestia aż tak rozwścieczy Manna? Radiowiec nie szczędził gorzkich słów nie tylko pod adresem prezesa PiS i jego ludzi, dostało się również… opozycji.

Kryzys w Zjednoczonej Prawicy wydaje się zażegnany. W sobotę Kaczyński wraz ze Zbigniewem Ziobrą i Jarosławem Gowinem podpisali nową umowę koalicyjną. Nie umknęło to uwadze Wojciecha Manna, który w ostry sposób postanowił skomentować to, co obecnie dzieje się na polskiej scenie politycznej. - Jarosław Kaczyński ogłosił światu radosną nowinę. Polega ona na tym, że Zjednoczona Prawica znowu się zjednoczyła. Tymczasem dla mnie radosną nowiną byłaby informacja, że całe to towarzystwo, z beznadziejną opozycją włącznie, znika bezpowrotnie ze świata polityki – zagrzmiał dziennikarz na swoim Facebooku.

ZOBACZ TEŻ: Kaczyński będzie pilnował Ziobry. Robi to dla Morawieckiego

Kontynuacja artykułu pod galerią

Co to by było gdyby życzenie Manna się ziściło i np. Kaczyński zniknąłby bezpowrotnie z polityki? Ciężko sobie wyobrazić. Dziennikarzowi marzy się jeszcze, że Polską rządziliby „kompetentni zawodowcy”. - A już pełnię radości odczułbym, gdyby na ich miejscu pojawili się kompetentni zawodowcy, którzy wydobyliby nas z ksenofobicznego grajdoła, panicznie uchwalającego kolejne strefy wolne od rozumu – skwitował.

ZOBACZ TEŻ: W jakim gabinecie będzie urzędował Kaczyński? Właśnie to UJAWNIONO

Super Raport 25.09 (Goście: Jacek Żalek - poseł PiS, Krzysztof Brejza, Koalicja Obywatelska)