Kamila Biedrzycka

i

Autor: Express Biedrzyckiej/YOUTUBE

Zapraszamy do oglądania

Były współpracownik Gowina: Ziobro ma dwa scenariusze [Express Biedrzyckiej]

2023-05-26 9:37

W piątek 26 maja zapraszamy na nowe „Sedno sprawy”, gdzie gościem będzie Senator niezależny Jan Maria Jackowski. Następnie w nowym „Expressie Biedrzyckiej” pojawią się rzecznik PO Jan Grabiec, poseł PSL Marek Sawicki i były rzecznik Porozumienia Jan Strzeżek. Zapraszamy do oglądania.

Dzień jak zawsze zaczniemy o 8:45 od rozmowy Jacka Prusinowskiego z gościem „Sedna sprawy”, senatorem niezależnym Janem Marią Jackowskim. Następnie o 9:07 odbędzie się emisja na żywo nowego „Expressu Biedrzyckiej”, gdzie pojawią rzecznik PO Jan Grabiec, poseł PSL Marek Sawicki i były rzecznik Porozumienia Jan Strzeżek. Jednocześnie będzie to pierwszy raz, gdy program będzie poświęcony wyborom parlamentarnym i kampanii wybiorczej.  Oba programy można oglądać na naszej stronie głównej se.pl, na naszym kanale w serwisie YouTube oraz na naszym fanpage’u na Facebooku.

Tym razem - piątkowy program odbywa się według nowej formuły. W każdym odcinku programu Express Biedrzyckiej Wybory 2023 będzie trzech gości jednocześnie. W jednym tygodniu pojawią się politycy z różnych partii, o różnych poglądach i z różnym spojrzeniem na świat. Zapraszamy do oglądania!

Konflikt Ziobro - Morawiecki

- Spory wewnątrz Zjednoczonej Prawicy nie ma większego znaczenia - ocenił Jan Grabiec. Zdaniem polityka PO, konflikt między Mateuszem Morawieckim a Zbigniewem Ziobro jest szkodliwy dla Polski. - Ta walka o wpływy, o pieniądze, o stołki jest zupełnie obok tego, jakie problemy mają dziś Polacy. Jeśli wpływa jakoś na Polaków to osłabia rząd, osłabia zdolność do rządzenia - analizował Jan Grabiec.

Z kolei Marek Sawicki stwierdził, że politycy z partii Zbigniewa Ziobry wykazali się hipokryzją. - Szczytem hipokryzji jest zmiana nazwy z "Solidarnej" na "Suwerenną", gdzie oni są za decentralizacją faktyczną [Unii - przyp. red.], a werbalnie mówią wyborcom, że są dalecy od tego - skomentował.

Z kolei Jan Strzeżek wyjaśnił, co według niego oznacza ten konflikt. Jego zdaniem Zbigniew Ziobro walczy o "życie". Zdaniem polityka Młodej Polski, minister sprawiedliwości ma przed sobą dwa scenariusze: albo jego politycy nie znajdą się na listach Zjednoczonej Prawicy albo znajdą się na niej tylko wybrani, by rozbijać Suwerenną Polskę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany