Kamila Biedrzycka, prowadząca Express Biedrzyckiej

i

Autor: SE Kamila Biedrzycka, prowadząca "Express Biedrzyckiej"

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Paweł Kowal i gen. Mieczysław Bieniek. W "Sednie Sprawy": Waldemar Kraska

2023-03-20 18:01

We wtorek 21 marca 2023 roku Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Pawła Kowala oraz generała Mieczysława Bieńka. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia z Waldemarem Kraską.

W "Expressie Biedrzyckiej" gośćmi będą Paweł Kowal i gen. Mieczysław Bieniek

Paweł Kowal to polski polityk, politolog, historyk i publicysta, doktor habilitowany nauk społecznych, profesor ISP PAN. W latach 2005–2009 i od 2019 poseł na Sejm V, VI i IX kadencji, w latach 2006–2007 sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, w latach 2009–2014 deputowany do Parlamentu Europejskiego VII kadencji, w latach 2011–2014 prezes partii Polska Jest Najważniejsza, w latach 2013–2017 przewodniczący rady krajowej Polski Razem.

Mieczysław Bieniek to generał Wojska Polskiego w stanie spoczynku, doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o obronności. Specjalista z zakresu wojsk powietrznodesantowych i sił specjalnych. 10 listopada 2010 awansowany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na stopień generała. Specjalizuje się w bezpieczeństwie międzynarodowym oraz strategii wojskowej. Jest autorem wielu podręczników, książek i artykułów z tej dziedziny.

W "Sednie Sprawy" gościem będzie Waldemar Kraska

Waldemar Kraska to polski polityk, lekarz chirurg, senator VI, VII, VIII, IX i X kadencji, od 2019 wiceminister zdrowia w randze sekretarza stanu. W 1989 ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku, uzyskał następnie specjalizację drugiego stopnia w zakresie chirurgii.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Express Biedrzyckiej - płk Andrzej KRUCZYŃSKI
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany