Kamila Biedrzycka

i

Autor: Express Biedrzyckiej/YOUTUBE

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Marek Borowski i dr hab. Tomasz Słomka

2023-07-04 22:03

Już jutro, w środę (5 lipca 2023 roku) Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej", gościć będzie Marka Borowskiego i dr hab. Tomasza Słomkę. Program będzie można obejrzeć również na stronie głównej SE, kanale SE w serwisie YouTube oraz Facebooku. Program "Sedno Sprawy" Jacka Prusinowskiego zostaje zawieszony na czas wakacji. O czym będą rozmawiać zaproszeni goście z redaktor Biedrzycką?

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Marek Borowski i dr hab. Tomasz Słomka

Eksperci przeanalizują obecną sytuację na krajowej scenie politycznej, nie zabraknie również pytań o poziom temperatury nadchodzącej kampanii wyborczej. Obecne wypowiedzi polityków zapowiadają, że nadchodząca kampania może być niezwykle ostra po obu stronach sceny politycznej. 

Politolog dr hab. Tomasz Słomka z UW jak również senator Marek Borowski ocenią aktualną sytuację na polskiej scenie politycznej. Trwa dyskusja o przyjmowaniu imigrantów. Kto zyskał, a kto stracił po wzbudzającej spore emocje wypowiedzi Donalda Tuska, czy jego wypowiedź pomogła totalnej opozycji czy może zaszkodziła.

Prowadząca zapyta również ekspertów zaproszonych do studia o referendum w tej sprawie i ocenę konieczności jego przeprowadzenia. 

Wiemy też, że pokłosiem dyskusji, która toczy się w Polsce jest decyzja PiS o wycofaniu się z rozporządzenia migracyjnego. Nowe przepisy miały w umożliwić sprowadzanie do Polski migrantów m.in. z krajów arabskich w celach zarobkowych. Za procedurę wizową byłyby odpowiedzialne prywatne firmy. 

Ze względu na sezon wakacyjny program Jacka Prusinowskiego "Sedno Sprawy" zostaje na razie zawieszony.

Program będzie można obejrzeć na żywo na stronie głównej SE, kanale SE w serwisie YouTube oraz Facebooku.

Zapraszamy do oglądania

Express Biedrzyckiej Paweł Kowal
Sonda
Czy w polskiej polityce potrzeba jeszcze więcej nowych partii?