Kamila Biedrzycka, prowadząca Express Biedrzyckiej

i

Autor: SE Kamila Biedrzycka, prowadząca "Express Biedrzyckiej"

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Marcin Kierwiński i prof. Anna Siewierska-Chmaj. W "Sednie Sprawy": Krzysztof Gawkowski

2023-05-21 19:49

W poniedziałek 22 maja 2023 roku Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Marcina Kierwińskiego i prof. Annę Siewierską -Chmaj. W programie "Sedno Sprawy" rozmówcą Jacka Prusinowskiego będzie Krzysztof Gawkowski.

W "Expressie Biedrzyckiej" gośćmi będą Marcin Kierwiński  i prof. Anna Siewierska-Chmaj

 Marcin Kierwiński to polityk i samorządowiec. W latach 2010–2011 wicemarszałek województwa mazowieckiego III i IV kadencji, poseł na Sejm VII, VIII i IX kadencji, w 2015 sekretarz stanu w Kancelarii Premiera i szef gabinetu politycznego premier Ewy Kopacz, od 2020 sekretarz generalny Platformy Obywatelskiej.

 Drugim gościem będzie  prof. Anna Siewierska-Chmaj  -politolog, dr hab. nauk społecznych, profesor nadzwyczajny Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, oraz Katedry Nauk o Administracji Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

" Sedno Sprawy" - Krzysztof Gawkowski 

W "Sednie Sprawy" gościem Jacka Prusinowskiego będzie Krzysztof Gawkowski jest posłem na Sejm IX kadencji, przewodniczącym klubu parlamentarnego (następnie poselskiego) Lewicy (od 2019), wiceprzewodniczącym Nowej Lewicy (od 2021). Członek partii Wiosna Roberta Biedronia.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany