Kamila Biedrzycka, prowadząca Express Biedrzyckiej

i

Autor: SE Kamila Biedrzycka, prowadząca "Express Biedrzyckiej"

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz oraz Krzysztof Śmiszek. W "Sednie Sprawy": Rafał Bochenek

2023-06-06 18:33

Już jutro, w środę ( 6 czerwca 2023 roku) Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Katarzynę Pełczyńska-Nałęcz oraz Krzysztofa Śmiszka. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia z Rafałem Bochenkiem. Programy będzie można obejrzeć również na stronie głównej SE, kanale SE w serwisie YouTube oraz Facebooku. O czym będą rozmawiać zaproszeni goście z prowadzącymi?

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz oraz Krzysztof Śmiszek

Eksperci przeanalizują obecną sytuację na krajowej scenie politycznej, nie zabraknie również pytań o poziom temperatury nadchodzącej kampanii wyborczej. Obecne wypowiedzi polityków podczas spotkaniami z wyborcami zapowiadają, że nadchodząca kampania może być niezwykle brutalna po obu stronach sceny politycznej.

Krzysztof Śmiszek oceni m.in.: czy po marszu 4 czerwca jest możliwy powrót do wspólnej listy opozycji? Śmiszek skomentuje również orędzie prezydenta, prowadząca niewątpliwie zapewne o dalsze losy komisji "lex Tusk". Czy projekt prezydenta trafi do zamrażarki sejmowej? 

Poznamy również opinię posła na temat ostatniego wyroku TSUE, w którym orzeczono, że zmiany w sądownictwie niezgodne z prawem UE. Spór ten wiązał się z niebagatelnymi kosztami dla budżetu Polski. 

Katarzyna Pełczyńska- Nałęcz z pewnością wypowie się na temat kolejnego aktu barbarzyństwa jakiego dokonali Rosjanie, wysadzając tamę w Nowej Kachowce na Dnieprze. Konsekwencje tego aktu terroru z pewnością będą miały równie nieludzkie konsekwencje co  rosyjskie rakiety, które trafiają w obiekty cywilne. 

Prowadząca postara się również razem z ekspertką rozstrzygnąć czy ukraińska kontrofensywa tak naprawdę już ruszyła, czy narazie działania na pograniczu rosyjsko-ukraińskim to jedynie preludium do poważnego ataku. I dokąd ten konflikt zmierza. 

W "Sednie Sprawy": Rafał Bochenek

Jacek Prusinowski prowadzący program "Sedno Sprawy" zapyta polityka o bieżącą kampanię wyborczą. Trwa wymiana ciosów pomiędzy politykami PiS i PO, walka staje się coraz bardziej ostra. Polityk przede wszystkim będzie pytany o komisję ws. rosyjskich wpływów, o projekt prezydencki i orędzie Prezydenta. 

Bochenek zmierzy się także z pytaniami dotyczącymi przegranej Polski w TSUE i czy polski rząd zaakceptuje ten wyrok.    

Programy będzie można obejrzeć również na stronie głównej SE, kanale SE w serwisie YouTube oraz Facebooku. 

Zapraszamy!

Express Biedrzycka - Gabriela Morawska-Stanecka: Chcą wyprowadzić Grodzkiego w kajdankach
Sonda
Czy Koalicja Obywatelska powinna wygrać przyszłe wybory?