Express Biedrzyckiej

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Janusz Steinhoff i Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz

2022-08-24 15:58

W czwartek, 25 sierpnia 2022 roku, o godz. 9 kolejny odcinek programu "Express Biedrzyckiej". Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą Janusz Steinhoff i Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz

"Express Biedrzyckiej" 25 sierpnia

Po wakacyjnej przerwie powrócił na dobre program "Express Biedrzyckiej", czyli poranny program informacyjno-publicystyczny "Super Expressu". W czwartek gośćmi porannego programu "Super Expressu" będą Janusz Steinhoff i Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz.

Janusz Steinhoff to były wicepremier i minister gospodarki. W przeszłości Janusz Steinhoff był też na stanowisku związanym z górnictwem, czyli w latach 1990–1994 był prezesem Wyższego Urzędu Górniczego, natomiast w latach 1996–1997 wiceprezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Ministrem gospodarki był w latach 1997 - 2001, zaś wicepremierem w okresie od czerwca 2000 do października 2021. 

Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz to była ambasador Polski w Rosji. Wcześniej pracowała jako podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Jest socjologiem i politologiem, specjalizuje się w zakresie problematyki wschodnioeuropejskiej.

Express Biedrzyckiej - Prof. Antoni Dudek - Polska nie jest mocarstwem, które może sobie pozwolić na konflikt równoległy z dwoma największymi sąsiada

"Express Biedrzyckiej” to seria rozmów uznanej dziennikarki politycznej Kamili Biedrzyckiej z politykami, działaczami, naukowcami, w których przybliżane są zawiłości politycznego świata.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany