Kamila Biedrzycka

i

Autor: Express Biedrzyckiej/YOUTUBE

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Jacek Bury i dr Mirosław Oczkoś. W "Sednie Sprawy": Piotr Müller

2023-01-24 5:30

We wtorek 24 stycznia 2023 roku Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Jacka Burego oraz dra Mirosława Oczkosia. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia z Piotrem Müllerem.

W "Expressie Biedrzyckiej" gośćmi będą Jacek Bury i dr Mirosław Oczkoś

Jacek Bury to polski polityk, przedsiębiorca i samorządowiec, senator X kadencji. 18 stycznia 2021 ogłosił decyzję o opuszczeniu Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej, zasilając przewodzony przez Szymona Hołownię ruch Polska 2050. 1 marca 2021 wstąpił do nowo powołanego koła parlamentarnego tego ugrupowania. W styczniu 2022 został członkiem powołanej przez Senat komisji nadzwyczajnej ds. wyjaśnienia przypadków inwigilacji przy użyciu systemu Pegasus.

Dr Mirosław Oczkoś to to ekspert od spraw wizerunku i komunikacji. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji grupowej, tworzenia kultury organizacyjnej, budowania oraz zarządzania skutecznymi zespołami. Specjalista w zakresie autoprezentacji, mowy ciała, budowy, technik manipulacyjnych, elementów retorycznych oraz pracy głosem. Trener/konsultant min. polityków, menedżerów. Specjalista w budowaniu wizerunku firm i osób indywidualnych.

Gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Piotr Müller

Piotr Müller to polski polityk i prawnik, w 2018 podsekretarz stanu, a w 2019 sekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, członek Komitetu Stałego Rady Ministrów, poseł na Sejm VIII i IX kadencji, od 2019 sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i rzecznik prasowy rządu, od 2021 przewodniczący Rady Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Express Biedrzyckiej - Sławomir NEUMANN [23.01.2023]