YT EXPRESS 28.11j

i

Autor: SE

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

Gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą: Adam Kobieracki i dr Mirosław Oczkoś. W "Sednie Sprawy": Wojciech Skurkiewicz

2022-11-27 21:23

W poniedziałek 28 listopada Kamila Biedrzycka w programie "Express Biedrzyckiej" gościć będzie Adama Kobierackiego i dra Mirosława Oczkosia. W programie "Sedno Sprawy" Jacek Prusinowski porozmawia z Wojciechem Skurkiewiczem.

W "Expressie Biedrzyckiej" gośćmi będą Adam Kobieracki i dr Mirosław Oczkoś

Adam Kobieracki to polski urzędnik, dyplomata, ekspert do spraw kontroli zbrojeń i międzynarodowego bezpieczeństwa. Stały Przedstawiciel RP przy Biurze NZ i organizacjach międzynarodowych w Wiedniu (1997–2000); Zastępca Sekretarza Generalnego NATO ds. Operacji (2003–2007). Jest absolwentem Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych, gdzie uzyskał doktorat. Studiował także na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Dr Mirosław Oczkoś to to ekspert od spraw wizerunku i komunikacji. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji grupowej, tworzenia kultury organizacyjnej, budowania oraz zarządzania skutecznymi zespołami. Specjalista w zakresie autoprezentacji, mowy ciała, budowy, technik manipulacyjnych, elementów retorycznych oraz pracy głosem. Trener/konsultant min. polityków, menedżerów. Specjalista w budowaniu wizerunku firm i osób indywidualnych.

Gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie Wojciech Skurkiewicz

Wojciech Skurkiewicz to  polski polityk, dziennikarz, senator VII, VIII i X kadencji, poseł na Sejm VIII kadencji, od 2018 sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Z zawodu dziennikarz, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego (2010).

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Małgorzata Bonikowska: "Każdy spór w UE, każdy rodzaj napięcia między członkami i instytucjami, jest osłabianiem UE" [Express Biedrzyckiej]