Kamila Biedrzycka

i

Autor: Express Biedrzyckiej/YOUTUBE

ZAPRASZAMY

Goście :Expressu Biedrzyckiej": Janusz Reiter i Jan Piekło. W "Sednie sprawy" Piotr Patkowski

2023-02-26 8:41

W poniedziałek 27 lutego, gośćmi Kamili Biedrzyckiej w "Expressie Biedrzyckiej" będą byli ambasadorzy: Janusz Reiter i Jan Piekło. Natomiast gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno sprawy" będzie wiceminister finansów Piotr Patkowski.

W poniedziałek 27.02 zapraszamy na "Express Biedrzyckiej" i "Sedno sprawy". Kamila Biedrzycka będzie gościła w swoim programie: Janusza Reitera byłego ambasadora Polski w USA i w Niemczech, a także Jana Piekłę, byłego ambasador Polski w Ukrainie. Poruszane tematy będą dotyczyły spraw międzynarodowych, a szczególnie tych, o których było głośno w ciągu ostatnich dni. Chodzi o trwającą wojnę na Ukrainie, od której wybuchu minął już rok, a także z pewnością nie zabraknie pytań o wizytę prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena w Polsce, która to wizyta miała  miejsce w zeszłym tygodniu. Pytań więc nie zabraknie. 

Jacek Prusinowski będzie zaś w "Sednie sprawy" zadawał pytania wiceministrowi finansów Piotrowi Patkowskiemu. Poruszone zostaną  najważniejsze sprawy dotyczące finansów i ekonomii. Zapraszamy na "Express Biedrzyckiej" i "Sedno sprawy" w poniedziałek 27 lutego już od 8:45. Oglądajcie programy na You Tube Super Expressu oraz na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy!

Gen. Bogusław Pacek: Rosja znalazła się w ślepej uliczce, na końcu której jest betonowa ściana