Zapraszamy do oglądania

Gdzie obejrzeć debatę Super Expressu? Atmosfera będzie gorąca!

2023-09-28 10:49

Już w najbliższą niedzielę, 1 października, jak zwykle punktualnie o 18:00 rozpocznie się najnowsza debata "Super Expressu" pod hasłem „Najważniejsza wybory”. To będzie wyjątkowo intensywny dzień, a emocji z pewnością nie zabraknie! Gdzie można obejrzeć stracie polityków? Oto możliwości!

Już niebawem odbędzie się kolejna debata przedwyborcza, organizowana przez "Super Express". Politycy z sześciu partii i ugrupowań znajdą się w krzyżowym ogniu pytań Tomasza Walczaka i Jacka Prusinowskiego. Uczestnicy zawsze mają tylko 60 sekund na odpowiedź, dzięki czemu muszą odpowiadać zwięźle i merytorycznie na zadane pytania. Atmosfera będzie tym bardziej gorąca, że wcześniej tego dnia odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach i Marsz Miliona Serc, organizowany przez lidera PO Donalda Tuska w Warszawie. Gdzie będzie można oglądać naszą debatę?

Debata przedwyborcza "Super Expressu" tradycyjnie będzie nadawana na żywo w niedzielę, 1 października, o godzinie 18:00. Można ją zobaczyć w kilku miejscach: na naszej stronie głównej SE.pl, na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na naszym kanale w serwisie YouTube. To już niemal ostatni dzwonek, by lepiej poznać kandydatów i ich partie przed wyborami! 

A jakie będą zasady naszej debaty? Uczestnicy będą odpowiadać na pytanie dotyczące służby zdrowia, polityki społecznej i emerytur, za każdym razem mając tylko 60 sekund na wypowiedź. To wyjątkowo ważne tematy dla większości Polaków, a każda z partii i ugrupowań politycznych ma swój pomysł na reformy w tych dziedzinach. Następnie kandydaci mają okazję, by zadawać pytania sobie nawzajem. W trzeciej części będą losować spośród z 20 pytań nadesłanych przez Czytelników SE i internautów SE.pl, a w ostatniej części będą mogli podsumować całą debatę - każdy będzie miał na to 90 sekund. 

Zapraszamy do oglądania!

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
Nasi Partnerzy polecają