Aleksander Kwaśniewski

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS Aleksander Kwaśniewski

Z ostatniej chwili

Fatalne informacje o Aleksandrze Kwaśniewskim! Przeszedł operację, odwołał spotkanie

2023-08-22 14:33

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski od lat nie uczestniczy aktywnie w polskiej polityce, jednak wciąż jest bacznym obserwatorem i komentatorem bieżących wydarzeń. Jego wystąpienia zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Niestety, odwołał wszystkie swoje spotkania z powodu operacji. Co się stało?

Aleksander Kwaśniewski miał się pojawić na finalnym spotkaniu Festiwalu Miasto Słowa w związku z książką, w której można przeczytać rozmowę byłego prezydenta z Aleksandrem Kaczorowskim. Niestety, na fanpage’u Nagrody Literackiej Gdynia na Facebooku opublikowano fatalną informację. Jak się okazało, spotkanie zostało odwołane.

- Jak poinformowała nas Pani Monika Rzepka, Dyrektorka Biura Aleksandra Kwaśniewskiego, ze względu na poważną operacje i przedłużającą się rehabilitację, Pan Prezydent musiał odwołać wszystkie zaplanowane wcześniej na sierpień i wrzesień wystąpienia. Żałujemy, że nie dojdzie do tego spotkania, a za związane z tym faktem niedogodności serdecznie przepraszamy – czytamy w poście.

Jak widać, stan Aleksandra Kwaśniewskiego jest na tyle poważny, że ten nie może się pojawić. Na szczęście operacja już za nim, jednak rehabilitacja zajmie więcej czasu niż przewidywano. Na pewno wszyscy sympatycy byłego prezydenta trzymają kciuki za jego szybki powrót do kondycji.

Quiz o Jolancie Kwaśniewskiej. Jak dobrze znasz byłą pierwszą damę?

Pytanie 1 z 15
Ile dzieci ma Jolanta Kwaśniewska?
Jolanta Kwaśniewska na starych zdjęciach
Express Biedrzyckiej - Aleksander KWAŚNIEWSKI
Listen on Spreaker.