SG Express Biedrzyckiej 28.06

i

Autor: se SG Express Biedrzyckiej 28.06

Express Biedrzyckiej: Piotr Zgorzelski, Robert Pszczel, prof. Witold Orłowski. SEDNO SPRAWY: Jan Grabiec

2022-06-28 10:39

Na polskiej scenie politycznie nie brakuje gorących tematów i aktualnych wydarzeń, o których można rozmawiać. Kamila Biedrzycka i Jacek Prusinowski zadali bezkompromisowe pytania, by omówić kwestie najbardziej nurtujące Polaków. Gośćmi "Expressu Biedrzyckiej" byli Piotr Zgorzelski, Robert Pszczel, prof. Witold Orłowski, a w "Sednie sprawy" pojawił się Jan Grabiec.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Jacka Prusinowskiego z rzecznikiem Platformy Obywatelskiej Janem Grabcem, który opowie o sytuacji w partii i jej najbliższych planach. O 8:45 z kolei rozpoczął się "Express Biedrzyckiej". Jak zwykle nie zabrakło ciekawych gości. Pojawił się między innymi Piotr Zgorzelski z Koalicji Polskiej, z którym Kamila Biedrzycka omówiła bieżące sprawy polityczne, inflację i współpracę opozycji. Kolejnym rozmówcą był Robert Pszczel, były dyrektor Biura Informacji NATO w Moskwie. Opowie o szczycie NATO, jaki już dziś rozpoczyna się w Madrycie i o potencjalnych decyzjach, jakie mogą na nim zapaść. Nie zabrakło także tematów, które dotyczą Polaków bezpośrednio - w rozmowie z prof. Witoldem Orłowskim, ekonomistą, Kamila Biedrzycka omówiła problem wysokiej inflacji. Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE