Kamila Biedrzycka

i

Autor: SUPER EXPRESS

Piątkowe Wydanie

Express Biedrzyckiej NA ŻYWO: Ryszard Schnepf, Kazimierz Krupa, prof. Sebastian Gajewski. Sedno Sprawy: Przemysław Czarnek

2023-10-05 19:44

Na polskiej scenie politycznie nie brakuje gorących tematów i aktualnych wydarzeń, o których można rozmawiać. Już jutro (6.10) na żywo, Kamila Biedrzycka zada bezkompromisowe pytania, by omówić najnowsze wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Gośćmi "Expressu Biedrzyckiej" będzie: Ryszard Schnepf, Kazimierz Krupa, prof. Sebastian Gajewski. W programie "Sedno Sprawy" gościem Jacka Prusinowskiego będzie Przemysław Czarnek.

Gorących wątków politycznych nie zabraknie

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Kamili Biedrzyckiej. Gościem w piątek (6.10) będzie: Ryszard Schnepf, Kazimierz Krupa, prof. Sebastian Gajewski. W programie "Sedno Sprawy" gościem Jacka Prusinowskiego będzie Przemysław Czarnek.

Ciekawych tematów nie zabraknie zwłaszcza, że trwa ostra kampania wyborcza. Rozstrzygają się na forum europejskim losy, tematu relokacji imigrantów, gorącym tematem polityczno-ekonomicznym są zagadkowe spadki cen paliw, duży spadek inflacji i związana z tym decyzja RPP. Wracają kontrole na granicach, czy istotne jest referendum czy nie. O co jeszcze zapytają dziennikarze?

Rozmowę będzie można obejrzeć na stronie se.pl oraz na naszych kanałach Facebook oraz YouTube. Nie możecie tego przegapić.

Nie możecie tego przegapić!

Wybory 2023. Debata "Super Expressu" Emerytury, kolejki do lekarza, programy socjalne

Quiz. Ci aktorzy, piosenkarze i sportowcy byli posłami. Pamiętasz, kto zasiadał w Sejmie?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Piotr "Liroy" Marzec był posłem?