Kamila Biedrzycka

i

Autor: SUPER EXPRESS

Czwartkowe Wydanie

Express Biedrzyckiej NA ŻYWO: Jan Piekło i Szymon Hołownia; Sedno Sprawy: Izabela Leszczyna

2023-03-30 4:54

Na polskiej scenie politycznie nie brakuje gorących tematów i aktualnych wydarzeń, o których można rozmawiać. Już dzisiaj (30.03) na żywo, Kamila Biedrzycka zada bezkompromisowe pytania, by omówić najnowsze wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Gośćmi "Expressu Biedrzyckiej" będzie Jan Piekło i Szymon Hołownia. W programie "Sedno Sprawy" gościem Jacka Prusinowskiego będzie Izabela Leszczyna.

Gorących wątków politycznych nie zabraknie

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Kamili Biedrzyckiej. Gościem w czwartek (30.03)  będzie  Jan Piekło i Szymon Hołownia; z kolei prowadzący Sedno Sprawy Jack Prusinowski zaprosił Izabelę Leszczynę .

Rozmowę będziecie mogli obejrzeć na stronie se.pl oraz na naszych kanałach Facebook oraz YouTube. Nie możecie tego przegapić. Ciekawych tematów nie zabraknie zwłaszcza, że trwa ostra prekampania wyborcza. Czarnym koniem najnowszych sondaży okazuje się Konfederacja, której rosną notowania. Trwają spotkania z wyborcami, Donalda Tuska wobe czego nierzadko pojawiają się ciekawe i warte skomentowania liderów partii. 

Nie możecie tego przegapić!

Sedno Sprawy Prusinowski Dworczyk
Sonda
Interesujesz się polityką?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany