Express Biedrzyckiej nowy 4

i

Autor: SE

Oglądajcie

Express Biedrzyckiej NA ŻYWO. Goście: Michał Kołodziejczak oraz Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz. Sedno Sprawy gość: Michał Woś

2022-12-21 18:47

W czwartkowym Expressie Biedrzyckiej gośćmi Kamili Biedrzyckiej będą szef Agrounii Michał Kołodziejczak oraz była ambasador Polski w Rosji Katarzyna Pełczyńska- Nałęcz. Natomiast Jacek Prusinowski w Sednie Sprawy będzie gościł Michała Wosia, wiceministra sprawiedliwości.

W czwartek (22 grudnia) w Expressie Biedrzyckiej gośćmi Kamili Biedrzyckiej w studiu będzie lider Agrounii Michał Kołodziejczak oraz politolog i socjolog i była ambasador  Polski w Rosji Katarzyna Pełczyńska- Nałecz (online) Jacek Prusinowski w studio Sedna Sprawy  będzie gościł wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia. Czekają nas gorące dyskusje polityczne.  Z pewnością w Expressie Biedrzyckiej zostaną proszone sprawy dotyczące rolnictwa i sytuacji na wsi w rozmowie z liderem Agrounii  oraz sytuacja na Ukrainie i w Rosji i wizyta prezydenta Zełenskiego w USA.

W Sednie Sprawy  z wiceministrem Wosiem, który jest jednym z liderów Solidarnej Polski, na pewno  zostanie poruszony temat negocjacji z Komisją Europejską oraz kwestia spełnienia kluczowy tzw. kamień milowy dotyczących sądownictwa, pozwalający na wypłatę Polsce środków z Krajowego Planu Odbudowy. Oglądajcie już od 8:45 na kanałach You Tube Super Expressu, Facebooku i stronie SE.pl.

Sonda
Oglądasz "Express Biedrzyckiej"?
Express Biedrzyckiej - gen. Stanisław KOZIEJ - Z Putinem u władzy ta wojna się nie skończy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany