Karol Karski

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express

Europoseł PiS Karol Karski kupił trzy prezenty na Walentynki. Wszystko wyszło na jaw

2022-02-15 7:42

Są ze sobą już 15 lat i co roku 14 lutego europoseł PiS Karol Karski (56 l.) obsypuje swoją żonę walentynkowymi prezentami! Tym razem kupił jej aż trzy torebki, Ile kosztowały? Jak się okazało, Karski nie szastał pieniędzmi aż tak, jak mogłoby się to wydawać... Jednak wciąż pamiętał o żonie i postanowił rozpieścić ją w ten dzień.

Karol Karski kupił żonie prezent na walentynki

Skąd pomysł na torebki? I to aż trzy? Karol Karski szczerze przyznaje, że nie wiedział, którą wybrać... - Kupiłem żonie trzy torebki, bo nie wiedziałem w sumie, która jej się spodoba – śmieje się Karski. Na szczęście polityk trafił ze wszystkimi prezentami w punkt! Jednak wielu mogłoby pomyśleć, że na ukochaną przeznaczy fortunę, to nic bardziej mylnego. - I już wiem, że Eli wszystkie torebki się bardzo spodobały, była bardzo zadowolona. Wydałem na nie tysiąc złotych – opowiada nam europoseł PiS, który po godzinnym buszowaniu w sklepie poszedł na pizzę. Kto by pomyślał, że wybierze akurat fast food? - Od czasu do czasu lubię zjeść pizzę. Była wyśmienita! - kwituje Karol Karski. 

Zobacz w galerii poniżej, jak wyglądały zakupy Karola Karskiego

Sonda
Czy obchodzisz Walentynki?
Karol Karski nad wodą, Jezioro Dziekanowskie, rzeka Świder.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE