Ryszard Czarnecki, Sławomir Neumann, Włodzimierz Czarzasty, Marek Sawicki

i

Autor: SUPER EXPRESS (4) Ryszard Czarnecki, Sławomir Neumann, Włodzimierz Czarzasty, Marek Sawicki

EURO 2020. Jak wypadną Polacy? Czarnecki pewny wyjścia z grupy, Czarzasty nie ma złudzeń

2021-06-14 6:47

To już dziś! Polacy, meczem ze Słowacją, rozpoczynają walkę na EURO 2020. Jak spiszą się biało-czerwoni w pierwszym spotkaniu i czy mają szanse na wyjście z grupy? O to spytaliśmy polityków, wśród których nie brakuje zagorzałych kibiców. Parlamentarzyści, z którymi rozmawialiśmy, zapewniają, że będą oglądać mecze Polaków, choć ostatnie spotkania sparingowe kadry Paulo Sousy nie nastrajają pozytywnie. Mimo kiepskiej gry biało-czerwonych w meczach towarzyskich, europoseł PiS Ryszard Czarnecki nie ma wątpliwości, że Polska wyjdzie z grupy. Zupełnie innego zdania jest Włodzimierz Czarzasty. Sprawdź, jak politycy typowali wynik pierwszego meczu Polaków ze Słowacją.

Czarnecki pewny awansu, Czarzasty 

EURO 2020 z udziałem reprezentacji Polski rozpala wyobraźnię kibiców w całej Polsce. Spośród polityków, z którymi rozmawialiśmy największym optymistą jest Ryszard Czarnecki (58 l.), który jest zdania, że biało-czerwoni w pierwszym meczu turnieju pokonają Słowację 2:1.

Wyjdziemy z grupy! Jestem o tym święcie przekonany. Jestem gotów się zakładać – mówi nam europoseł PiS. Przyznaje jednak, że nadzieje pokłada również w tym, że przy korzystnym układzie wyników, z grupy można wyjść nawet z trzeciego miejsca.

Chciałbym, żeby Polska wyszła z grupy, natomiast jak widzę, jak grają, to będę trzymał kciuki do białości w każdym meczu – ocenia z kolei Sławomir Neumann (53 l.) z PO i w meczu ze Słowacją prognozuje remis 1:1. Na kiepską grę biało-czerwonych w ostatnich spotkaniach zwracają również uwagę Marek Sawicki (63 l.) z PSL i jeden z liderów Lewicy Włodzimierz Czarzasty (61 l.).

Po meczach sparingowych mam duże wątpliwości. Nie wiem, jak Sousa ich obudzi. Trzeba ich obudzić! – grzmi Sawicki, który wierzy jednak w zwycięstwo biało-czerwonych nad Słowacją w stosunku 2:1.

Z kolei wicemarszałek Sejmu nie zostawia żadnych złudzeń. – Polska nie wyjdzie z grupy. Dlaczego? Bo oglądałem dwa ostatnie mecze. Myślę, że po meczach w grupie będziemy mieli dosyć EURO – podkreśla i spodziewa się porażki kadry Sousy ze Słowacją 1:2.

Inaczej wartość meczów towarzyskich ocenia Ryszard Czarnecki, który twierdzi, że nie można po nich wyciągać żadnych wniosków. – Wyniki meczów sparingowych są funta kłaków warte. Nie ma co zawracać na nie uwagi – podkreśla europoseł.

Wyjazd piłkarzy z hotelu w Sopocie na pierwszy mecz
Sonda
Polska wygra ze Słowacją na Euro 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają