Bartłomiej Misiewicz

i

Autor: Gałązka/AKPA

Elegancki Misiewicz w smokingu pochwalił się nagrodą! Wielki sukces [ZOBACZ]

2020-10-18 12:55

Bartłomiej Misiewicz na dobre wkroczył na salony. Ścianki, wywiady, zdjęcia, to teraz jego żywioł - i bardzo dobrze. Widać, że były rzecznik MON, czuje się w środowisku dalekim od polityki czuje się jak ryba w wodzie. Co więcej, pochwalił się właśnie, że na Wiktorii w Warszawie otrzymał statuetkę! Nie uwierzycie za co.

Misiewicz to teraz król salonów! Coraz częściej można go spotkać na galach i imprezach, na których pojawiają się gwiazdy. Wystarczy wspomnieć pokaz mody, w czasie którego Misiewicz spotkał Antka Królikowskiego ZOBACZ. Były rzecznik MON i współpracownik Antoniego Macierewicza nie próżnuje i nie traci czasu. W minioną sobotę Misiewicz wybrał się na XXIII Galę Wiktorii w Warszawie. Wieczorowo odstrojony w idealnie skrojony smoking włoskiej marki, której garnitury zakładają m.in. ikona elegancji Grzegorz Krychowiak i mąż Oli Kwaśniewskiej, Misiewicz poszedł tam, by odebrać nagrodę. Oto okazuje się, że były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej został uhonorowany statuetką Super Wiktoria - Metamorfoza Roku 2020. To mu się po prostu należało, bo jeśli spojrzymy na stare zdjęcia Misiewicza od razu zobaczymy jego spektakularną przemianę. Z pyzatego chłopaka w mało modnych ciuchach, zmienił się nie do poznania! 

Teraz wygląda jak model: - To wielkie wyróżnienie, bardzo się cieszę, bardzo za nie dziękuję - przyznał. - Wszystkim zachęcam do tego, aby aktywnie ćwiczyć i zmieniać swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze, a efekty jak widać są zawsze fajne i satysfakcjonujące - dodał w nagraniu na Instagramie. 

Bartłomiej Misiewicz Superstar. "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 125
Nasi Partnerzy polecają