HAHA! Ekspert modowy widzi Przemysława Czarnka w... Padniecie!

2021-12-17 13:15

Przemysław Czarnek z pewnością jest jednym z polityków wzbudzających wielkie emocje. Często jego wypowiedzi dzielą społeczeństwo, tak jak w przypadku wypowiedzi o spodniach rurkach zakładanych przez mężczyzn. Spytaliśmy eksperta modowego, co myśli o słowach ministra i w jakim stroju by go widział. Co za wyobraźnia!

Przemysław Czarnek wziął 15 grudnia udział w czacie na Twitterze z internautami. W trakcie rozmowy minister edukacji nawiązał do klas mundurowych, a potem płynnie przeszedł do tematu chłopaków noszących rurki, czyli spodnie z przylegającymi do nóg nogawkami. - Zainteresowanie klasami mundurowymi jest ogromne w Polsce i nie wynika z niczego, tylko również z pewnego wychowania, jednak dalej bardzo dobrego, patriotycznego, w polskich rodzinach. Ale też z tęsknoty za taką normalnością, za normalnym strojem, na tle tych wszystkich rureczek pod kostki obciągniętych elegancko u panów, którzy, można powiedzieć, nie wyglądają jak panowie - powiedział Przemysław Czarnek, po czym, dodał: "Taki strój może nie być traktowany przez część społeczeństwa, czemu się nie dziwię, jako normalny strój". Spytaliśmy eksperta modowego Daniela Jacoba Dali, co sądzi o wypowiedzi polityka.

Sprawdź: Zadali Monice Olejnik niezręczne pytanie o Piotra Kraśkę. Jej odpowiedź zwala z nóg

Żeby zobaczyć galerię stylu Przemysława Czarnka kliknij w zdjęcie poniżej.

- Żyjemy w XXI wieku i każdy może założyć to, w czym dobrze się czuje. Przy okazji warto zaznaczyć, że rurki u mężczyzn są modne od prawie 10 lat. Każda epoka ma swoje prawa. Szerokie spodnie z początku lat 90. kupowanych w peweksach cały świat zamienił ma rurki. W takich spodniach noga wygląda na dłuższą i optycznie nas wyszczupla - powiedział nam ekspert. A w czym Daniel Jacob Dali widzi Przemysława Czarnka? Ministrowi to się może nie spodobać... - Polecam ministrowi czarne rurki, najlepiej podwinięte w kostce i buty w szpic dla rozluźnienia myślenia oraz większego otwarcia na świat i modę - stwierdził.

Sonda
Zgadzasz się z Przemysławem Czarnkiem w kwestii rurek dla mężczyzn?
Ubierz się jak Agata Duda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany