Artur Dziambor

i

Autor: Wikipedia

Absurdalna sytuacja w Sejmie

Dziambor zaliczył potężną wpadkę podczas głosowania. Człowiek Ziobry był bezlitosny. Poszło o kościół

2022-12-15 11:41

Artur Dziambor z Konfederacji przekonał się o tym, że praca poselska nie jest taka łatwa. Polityk wziął bowiem udział w głosowaniu i według późniejszej relacji nie zagłosował tak, jak pierwotnie planował. O co chodziło?

Dziambor zaliczył niebywała wpadkę podczas głosowania w Sejmie

Artur Dziambor poinformował za pośrednictwem Twittera o wpadce. Polityk związany z Konfederacją zaliczył wpadkę się podczas głosowania. Według relacji, którą podzielił się w social mediach zamysł dotyczący stanowiska ws. głosowania nad ustawą o zakazie żartowania z religii był inny.

"Myślałem, że głosujemy nad ustawą(...) a nie odrzuceniem"

"Na początek dnia wpadka. W głosowaniu nad tą absurdalną ustawą o zakazie żartowania z religii zagłosowałem Przeciw. Myślałem że głosujemy nad ustawą, a to było głosowanie nad jej odrzuceniem. Powinienem głosować Za. Przepraszam. Poprawię ten błąd, gdy będzie głosowana ustawa" - napisał na Twitterze Artur Dziambor. Mimo, że polityk Konfederacji podszedł do sprawy z lekkim dystansem to wśród komentarzy pod postem nie zabrakło kąśliwych uwag. Na jedną z nich pozwolił sobie szczeciński radny, związany z Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry Dariusz Matecki, który odpowiedział Dziamborowi dziękując za głos.

Artur Dziambor był dziadkiem klozetowym. Poznaliśmy przeszłość polityka Konfederacji

Matecki podziękował Dziamborowi. "Dziękujemy za głos"

"Dziękujemy za głos, po wczorajszym spłyceniu przez Pana setek dewastacji kościołów, zakłócania Mszy Świętych, fizycznych ataków na księży a nawet mordów na tle religijnym, do oglądania „Żywota Briana”, zacząłem podejrzewać, że siedzicie za blisko Scheuring-Wielgus" - napisał bezlitośnie Dariusz Matecki nie kryjąc sarkazmu. Jednak nie był to koniec wymiany między panami. W odpowiedzi na wpis Mateckiego Dziambor nie krył poirytowania.

Dziambor do Mateckiego. "Darek, ogarnij się"

"Darek, ogarnij się, zrobiliście ustawę, która nijak się ma do szacunku i dbania o dobre imię naszego kościoła. Skutkiem będą wyroki za memy o Jezusku oraz zakazane skecze i filmy. Tego się nawet nie da katotalibanem nazwać, nie wiem co to jest" - napisał Dziambor. 

https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2FDariuszMatecki%2Fstatus%2F1603319325745725441&widget=Tweet
Sonda
Czy podobają Ci się samochody Artura Dziambora?
Dziambor o ukraińskich uchodźcach w Polsce. Mówił, co powinno się stać dalej

Zamach stanu w Niemczech mógł się udać?

Posłuchaj rozmowy z ekspertem!

Listen to "Jak pokazała historia, żadnych band świrów nie należy olewać - dr Witkowski o próbie zamachu stanu w Niemczech. RAPORT ZŁOTOROWICZA" on Spreaker.