Dwie osoby zatrzymane w związku z reprywatyzacją Skaryszewskiej 11

2018-04-24 10:25

Dwie osoby zostały zatrzymane w związku z warszawską reprywatyzacją. Policja zatrzymała Tomasza Sz., który trzy lata temu zyskał prawo użytkowania wieczystego budynku przy ul. Skaryszewskiej 11 oraz radcę prawnego Przemysława S. Jak podaje tvp.info.pl, w mieszkaniach mężczyzn trwają przeszukiwania.

We wtorek rano pojawiła się informacja o zatrzymaniach związanych z nieprawidłowościami dotyczącymi reprywatyzacji w Warszawie. Zatrzymane zostały dwie osoby mające związek z budynkiem przy Skaryszewskiej 11. Zatrzymania dokonali funkcjonariusze z Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Stołecznej Policji na zlecenie Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga. Portal tvp.info.pl, który powiadomił o zatrzymaniach podał, że w mieszkaniach Tomasza Sz. i Przemysława S. trwają przeszukania. Portal informuje; - zarzuty, które mają usłyszeć zatrzymani, będą dotyczyły oszustwa w stosunku do mienia znacznej wartości przy reprywatyzacji nieruchomości położonej przy ul. Skaryszewskiej 11 w Warszawie - czytamy na tvp.info.pl. Rzecznik Prokuratury Krajowej, Ewa Bialik przekazała dla PAP: - Dziś rano (24 kwietnia 2018 roku) na polecenie prokuratora Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga w Warszawie funkcjonariusze z Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Stołecznej Policji zatrzymali dwie osoby w związku z nieprawidłowościami przy reprywatyzacji nieruchomości położonej przy ulicy Skaryszewskiej 11 w Warszawie.

Zobacz: Straciła 1 000 000 zł z majątku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE