Luksusy prezydenta 1

i

Autor: Redakcja SE

Prezydent Andrzej Duda leczony z koronawirusa w luksusowym ośrodku. Szczegóły

2020-10-27 9:41

Trzy bajeczne sypialnie, wielka jadalnia, a do tego takie luksusy jak jacuzzi, basen, siłownia, sauna i kort tenisowy! Zakażony koronawirusem Andrzej Duda (48 l.) kuruje się w prezydenckiej willi w Promniku niedaleko Warszawy, a warunki ma do tego fantastyczne! – To bardzo piękne, urokliwe miejsce, na pewno można tam bardzo odpocząć i się wykurować – mówi w rozmowie z „Super Expressem” były prezydent Aleksander Kwaśniewski (66 l.).

Ośrodek w Promniku jest położony kilka kilometrów od Garwolina w woj. mazowieckim. Otaczają go lasy i... wielki płot, który pilnie strzeże prywatności prezydenta i jego gości przed wzrokiem innych ludzi. W czasach swojej prezydentury bywał tam Aleksander Kwaśniewski, który dobrze wspomina to miejsce. – To bardzo piękne, urokliwe miejsce, na pewno można tam bardzo odpocząć i się wykurować. Prezydent ma do dyspozycji basen i kort tenisowy. Jest też dom fiński, chyba dwie czy trzy sypialnie. Tam są pełne warunki do izolacji i ucieczki przed zgiełkiem Warszawy. – opowiada nam Kwaśniewski.

ZOBACZ TEŻ: Czy Agata Duda ma koronawirusa? Ujawniono WYNIK TESTÓW

To właśnie do Promnika trafił prezydent Andrzej Duda po tym, jak okazało się, że ma koronawirusa. – Andrzej Duda uwielbia ten ośrodek, chyba woli go nawet bardziej od tego w Juracie czy w Wiśle. Jest tam wszystko, co potrzebne do życia, pewnie korzysta z basenu, bo lubi popływać – opowiada nam nasz informator z Pałacu Prezydenckiego. A były oficer BOR zaznacza: – Był tam nawet staw z rybami. Prezydent Kwaśniewski bardzo lubił ten ośrodek, ale w tamtym okresie dom prezydencki był dość skromny – mówi „Super Expressowi”.

Od tamtego czasu wiele się jednak zmieniło. Dwa lata temu rezydencję zmodernizowano. Oprócz jacuzzi i kortu tenisowego jest też lądowisko dla helikopterów, a lot do Warszawy zajmuje kilkanaście minut. – Prezydent może też w ciszy i skupieniu pracować, bo jest tam cały system do prowadzenia telekonferencji – opowiada nasze źródło.

Jak się czuje Andrzej Duda? – Ma się dobrze, w izolacji spędzi jeszcze kilka dni – kwituje nasz informator.

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Duda ma koronawirusa. Specjalne miejsce w szpitalu

Express Biedrzyckiej – Iwona Hartwich: PiS nie cierpi niepełnosprawnych. Trzymam kciuki za kobiety
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE