Tak głosowały poszczególne województwa. Gdzie wygrał Duda a gdzie Trzaskowski?

i

Autor: AP Photo/Czarek Sokolowski, Łukasz Gagulski/SE

Druga tura wyborów 2020. Duda kontra Trzaskowski. Tylko CZTERY (!) głosy różnicy

2020-06-30 10:50

Wybory 2020. Kandydaci w drugiej turze wyborów prezydenckich 2020 Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski idą niemal łeb w łeb. I nie jest to przesadzona opinia. Z najnowszej sondy umieszczonej na profilu "Super Expressu" na Facebooku wynika, że Trzaskowskiego i Dudę dzielą zaledwie cztery głosy. A w naszym badaniu wzięło udziała aż 1609 osób, czyli więcej niż w standardowym sondażu.

Wybory 2020. Tak niewielkiej różnicy między kandydatami jeszcze nie było! W sondzie na naszym facebookowym profilu wzięło udział 1609 osób (stan na godzinę 10.18). 19 wskazań nie dotyczyło żadnego z kandydatów w wyborach 2020. Minimalnym zwycięzca sondy okazał się Rafał Trzaskowski, na którego zagłosowało 797 osób. Andrzeja Dudę otrzymał 793 głosy. Różnica między kandydatami w drugiej turze wyborów 2020 wyniosła zaledwie cztery głosy! Oznacza to jedno - do 12 lipca czekają nas ogromne emocje. Walka o prezydenturę toczyć się będzie do ostatniej chwili. Pod naszą sondą pojawiły się też 458 komentarze. "Tylko Duda jest najlepszym prezydentem!", "Oczywiście że Andrzej Duda, bez dyskusji najlepszy kandydat " - komentowali jedni. "Tylko Rafał", "Trzaskowski" - ripostowali drudzy. Patrząc na te wyniki, nie dziwi tak mocne zaangażowanie i Dudy, i Trzaskowskiego w końcówce kampanii przed wyborami prezydenckimi 2020.

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki wyborów 2020. Hołownia podjął ważną decyzję

W pierwszej turze wyborów prezydenckich wygrał Andrzej Duda, zdobywając 43,5 proc. głosów. Na Rafała Trzaskowskiego zagłosowało natomiast 30,46 proc. Polaków (ZOBACZ OFICJALNE WYNIKI WYBORÓW).

Artur Dziambor: Duda i Trzaskowski będą się przytulać do Konfederacji [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE