Donald Tusk, Andrzej Duda

i

Autor: East News Donald Tusk, Andrzej Duda

Tusk mistrzowsko zmiażdżył Dudę. Potem zmiażdżono jego. Koszmarny odwet! Można się załamać

2021-02-21 9:13

Donald Tusk chętnie korzysta z każdej okazji, żeby dowalić PiS i Andrzejowi Dudzie. W weekend na celownik wziął prezydenta. Trzeba przyznać, że Tusk mistrzowsko zmiażdżył Dudę na Twitterze. Potem jednak doszło do koszmarnego odwetu i... zmiażdżono byłego szefa rządu. Wypomniano mu chwile, o których pewnie chciałby zapomnieć. Donald Tusk może się załamać, bo na taką ripostę chyba nie był przygotowany. Z drugiej strony ciągle ma bardzo mocny argument przeciwko Andrzejowi Dudzie.

Wyjazd Andrzeja Dudy na narty w środku pandemii koronawirusa (CZYTAJ O TYM TUTAJ), gdy eksperci mówią wręcz o trzeciej fali, wywołał lawinę krytyki. W swoim stylu do sportowej aktywności prezydenta odniósł się Donald Tusk. - Nie podzielam krytyki sportowych pasji Pana Prezydenta. Przecież od dawna wiadomo, że tak potrzebne respiratory i maseczki najłatwiej zamówić na stoku narciarskim - kpił były premier na Twitterze. Wydawało się, że jest pozamiatane. Niespodziewanie w sukurs Andrzejowi Dudzie przyszedł dziennikarz Samuel Pereira z TVP Info, który przypomniał wakacje Donalda Tuska i jego zdjęcie z cygarem w Alpach. Inni natomiast wypominali byłemu szefowi rządu słynny wyjazd do Peru, po którym Tusk dorobił się przydomka "Słońce Peru". Jest jednak pewna różnica między wypadami Donalda Tuska i nartami Andrzeja Dudy. 

ZOBACZ TAKŻE: Ale bomba! "Morawiecki szuka pracy za granicą i ją sobie załatwi". Obajtek na premiera?

Zwróciła na to część przychylnych byłemu przewodniczącemu Rady Europejskiej internautów. "Czy wtedy była epidemia COVID? Tak, wiem, cygaro max 200 zł, ośmiorniczki 40 zł za kg, ale dla waszych wyborców to więcej niż 70 mln za wybory kopertowe, co nie?" - komentował jeden z użytkowników Twittera. Może dzięki takiemu wsparciu Donald Tusk mniej będzie przeżywał ten koszmarny odwet.

CZYTAJ TAKŻE: Nagle wywlekli Szydło bulwersującą sprawę z czasów, gdy była premierem. Jest jej podpis! Będą to wykorzystywać

Express Biedrzyckiej - Małgorzata Kidawa-Blońska: Boję się, że PiS każe rodzić zgwałconym kobietom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE