Donald Tusk i Kuba Wojewódzki

i

Autor: VIPHOTO/East News

Donald Tusk i Kuba Wojewódzki razem imprezie u słynnego aktora [ZDJĘCIA]

2018-12-06 20:34

Piękny jubileusz świętuje znany i lubiany aktor Andrzej Seweryn. Z okazji 50-lecia pracy artystycznej zorganizował uroczystość. Zaprosił na nią ważnych gości, wśród nich znalazł się też Donald Tusk, szef Rady Europejskiej. Cały w uśmiechach zagościł na jubileuszu Seweryna.

Andrzej Seweryn to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Wszyscy znają jego role np. Maksa Bauma z "Ziemi obiecanej", kardynała Stefana Wyszyńskiego z "Prymas. Trzy lata z tysiąca", czy rejenta Milczka z "Zemsty".  Znany aktor, który od kilku lat jest dyrektorem Teatru Polskiego w Warszawie właśnie świętuje 50 lat pracy artystycznej. Z tej okazji w teatrze zorganizowany został uroczysty jubileusz. Na piękne wydarzenie Andrzej Seweryn zaprosił wielu gości. Na jubileuszu Seweryna pojawili się m.in Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą, Magdalena Zawadzka, Maja Komorowska, Ignacy Gogolewski, Jan Englert, a także Kuba Wojewódzki (podobnie jak Żebrowski w marynarce w modną kratę) i Donald Tusk. Byłemu premierowi, a obecnemu przewodniczącemu Rady Europejskiej na jubileuszu 50-lecia pracy artystycznej Andrzeja Seweryna towarzyszył Paweł Graś.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE