Donald Tusk

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Donald Tusk

Jak sie czuje lider PO?

Donald Tusk nagle zniknął. To przez poważną chorobę. „Czuł się bardzo źle”

Lider PO Donald Tusk jest ostatnio bardzo aktywny na polskiej scenie politycznej. Nie tylko komentuje w mediach społecznościowych działania rządu, ale także jeździ po Polsce i rozmawia z mieszkańcami różnych miejscowości. Niestety, teraz czeka go przerwa od pracy… Były premier zachorował na Covid-19.

Wszystko zaczęło się od wymiany zdań między wiceministrem rolnictwa Januszem Kowalskim a posłem KO Jarosławem Urbaniakiem. Polityk Solidarnej Polski zarzucił Donaldowi Tuskowi, że ten zawsze się chowa, gdy ma odpowiedzieć na trudne pytania. - Platforma Obywatelska Donalda Tuska zawsze chowa się, gdy padają ważne pytania. Donald Tusk chowa się, gdy padają pytania o to jak Radosław Sikorski zarabiał za granicą. Polski polityk powinien służyć Rzeczpospolitej, a nie zajmować się biznesem czy usługami doradczymi. Donald Tusk tak samo chował się, kiedy były pytania o reklamówki z niemieckimi pieniędzmi. Tak samo chował się, kiedy były pytania o reklamówkę z Biedronki dla Platformy Obywatelskiej – mówił Janusz Kowalski na antenie TVP.

Odpowiedział mu Jarosław Urbaniak, który stwierdził, że Lider PO się nie chowa, a choruje na Covid-19. „Super Expressowi” udało się potwierdzić tę informację u ważnego polityka PO. – Zachorował wtorek-środa i początkowo bardzo źle się czuł, ale jak jest teraz, nie wiadomo – zdradziło nasze źródło. Sam zainteresowany na razie nie ogłosił tej informacji. Być może podzieli się wiadomościami o swoim stanie zdrowia, gdy poczuje się lepiej.

Sonda
Przechodziłeś Covid-19?
Kamiński: Z Tuskiem jako kandydatem na premiera będzie nam trudniej wygrać
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany