Zapowiedź debaty

"Debata o Polsce". Politycy dyskutowali o sytuacji rolników i słowach Donald Trumpa

2024-02-11 18:17

W niedzielę o godz. 18 kolejna "Debata o Polsce" Jana Złotorowicza. Tym razem w niedzielę 11 lutego 2024 roku gośćmi w studio "Super Expressu" będą: Stanisław Żaryn – Doradca Prezydenta RP, Ryszard Czarnecki – Prawo i Sprawiedliwość, Grzegorz Napieralski – Koalicja Obywatelska, Adam Nowak – wiceminister rolnictwa, Polskie Stronnictwo Ludowe, Joanna Senyszyn – Lewica Demokratyczna, Witold Tumanowicz - Konfederacja.

Debata Super Expressu

Za nami gorący tydzień w polityce. Oj, wiele się działo. W "Debacie o Polsce", którą już w niedzielę, 11 lutego 2024 roku organizuje "Super Express", poruszone będą najważniejsze tematy minionego tygodnia. Z pewnością goście nawiążą także do wydarzeń politycznych zapowiadanych na nadchodzący tydzień. Debatę poprowadzi pierwszy zastępca redaktora naczelnego "Super Expressu"Jan Złotorowicz (prowadzący "Raport Złotorowicza"). W debacie, którą będzie można oglądać na kanale "Super Expressu" na You Tube już w niedzielny wieczór o godz. 18 wezmą udział znamienici goście:

  • Stanisław Żaryn – Doradca Prezydenta RP
  • Ryszard Czarnecki – Prawo i Sprawiedliwość
  • Katarzyna Piekarska – Koalicja Obywatelska
  • Adam Nowak – wiceminister rolnictwa, Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Joanna Senyszyn – Lewica Demokratyczna
  • Witold Tumanowicz - Konfederacja

Zapraszamy do oglądania pasjonującej i z pewnością burzliwej debaty politycznej. Start godz. 18. You Tube. Kanał "Super EXpressu".

Quiz. Ci aktorzy, piosenkarze i sportowcy byli posłami. Pamiętasz, kto zasiadał w Sejmie?

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. Czy Piotr "Liroy" Marzec był posłem?