Jarosław Kaczyński

i

Autor: Art Service/Super Express

widzieliśmy nagranie!

Czego życzy Polakom Jarosław Kaczyński? To może zdziwić...

2024-03-30 15:38

Przed nami Niedziela Wielkanocna. Wielu Polaków poświęciło już swoje świąteczne koszyki, które położą jutro przy wspólnym stole. Jest to wyjątkowy czas radości, w którym składamy sobie szczególne, serdeczne życzenia w gronie rodziny oraz przyjaciół. Swoje dobre słowo na Wielkanoc postanowili wypowiedzieć również politycy, w tym były premier Jarosław Kaczyński, który nagrał z tej okazji specjalne video.

Na internetowym profilu Prawa i Sprawiedliwości pojawiło się świąteczne nagranie z Jarosławem Kaczyńskim, który zwraca się do Polaków.Szanowni Państwo, zbliżają się święta Wielkiejnocy, święta zmartwychwstania Zbawiciela, zmartwychwstania Chrystusa – mówił prezes PiS w nagraniu zamieszczonym na platformie „X”, po czym skierował do nich osobiste życzenia.

Życzę państwu, żeby były to święta błogosławione, święta rodzinne, ciepłe i żeby to były święta nadziei – dodał. Kaczyński życzył Polakom „osobistych sukcesów” oraz „dobrego losu”. Nie omieszkał jednak wspomnieć o Polsce i odnieść się do sytuacji politycznej, w kraju. Życzył nadziei „na lepsze czasy dla naszej ojczyzny”. – Na pokój, na zwycięstwo demokracji! Dziękuję – skwitował na koniec.

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy internautów, którzy odpowiedzieli na życzenia prezesa PiS. – Dziękuję Panie Premierze i wzajemnie życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych – ktoś napisał.

Sedno Sprawy - Jarosław Kaczyński

Panie Prezesie, dużo zdrowia i siły w służbie dla naszej Ojczyzny. Jeszcze Polska nie zginęła i nie zginie, gdy w patriotach Polska krew płynie. Panie Boże miej w opiece naszą Ojczyznę – skomentował inny użytkownik. – Wzajemnie Panie Prezesie!!! Wesołego Alleluja! – odpisano dalej.

Nie zabrakło jednak niezadowolonych z nagrania.Mamy już czas nadziei i zwycięstwo demokracji. W reszcie pomożemy premierowi Donaldowi Tuskowi. Czyli to nagranie sprzed roku? – ktoś zapytał.

Poniżej w galerii zobaczysz, jak mieszka prezes PiS Jarosław Kaczyński:

QUIZ o Jarosławie Kaczyńskim. Pytania bez tabu nie tylko dla wyborców PiS

Pytanie 1 z 17
Czy Jarosław Kaczyński ma żonę i dzieci?