Agata Duda

i

Autor: Andrzej Lange Agata Duda

Coś PĘKŁO. Reprezentantka Polski WALI w Agatę Dudę. Pierwsza dama się ZAŁAMIE!

2020-10-28 11:42

Strajk kobiet. Gorące dni mijają, zgody na horyzoncie nie widać. Tymczasem Agata Duda nadal nie zabrała głosu w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego, za co spada na nią lawina krytyki. Teraz swoje trzy grosze do sprawy dorzuciła reprezentantka Polski w wyczynowym motocrossie. Nie da się ukryć, że ta szpila może być bardzo bolesna dla pierwszej damy. Czy Agata Duda się załamie pod naporem aż takiej zmasowanej krytyki?

- Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się. Drodzy dziennikarze, zapomnieliście dodać, że nie wypowiadałam się do mediów. Nie wypowiadałam się do mediów, ale przez te pięć lat rozmawiałam z Polakami, rodakami, na każdym ze spotkań. Chciałabym, żebyście również Wy szanowali i Polaków i polityków. Chciałabym, żebyście szanowali mój wybór. Dużo mówicie o tolerancji, natomiast pozbawiacie mnie mojego własnego wyboru. Jeżeli nie chciałam udzielać wywiadów, to był mój własny wybór – grzmiała Agata Duda podczas wieczoru wyborczego. Mimo to kobiety miały nadzieję, że w obliczu aż takiej fali protestów, pierwsza dama zdecyduje się zabrać głos. Fakt jej milczenia dosadnie postanowiła skomentować Kinga Gajewska, która była w motocrossowej kadrze narodowej. Obecnie zaś jest posłanką Koalicji Obywatelskiej. Udostępniła ona w mediach prześmiewczy obrazek, na którym przedstawiono prezydencką grafikę „5 rok aktywności pierwszej damy”. „Bez kitu, moja babacia była bardziej aktywna przez ostatnie 5 lat. A nie żyje od 10” - brzmi komentarz pod grafiką. Gajewska zaznaczyła go na czerwono i by wzmocnić przekaz, dodała strzałkę.

ZOBACZ TEŻ: Agata i Kinga Duda PONIŻONE przez znaną dziennikarkę. WYMOWNA REAKCJA Kasi Tusk

Express Biedrzyckiej - Artur Dziambor: Nie zgadzam się z Bosakiem ws. aborcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE