Ryszard Terlecki, Jarosław Kaczyński

i

Autor: ARTUR HOJNY/SUPER EXPRESS

Co teraz z Jarosławem Kaczyńskim? Miał kontakt z zarażonym Terleckim

2021-11-17 13:00

Jarosław Kaczyński pojawił się na 42. posiedzeniu Sejmu we wtorek 16 listopada. Pech chciał, że akurat tego dnia wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, jednak zanim się o tym dowiedział, zasiadł na sali plenarnej obok prezesa PiS. Co teraz się z nim stanie?

Jarosław Kaczyński miał bliski kontakt z Ryszardem Terleckim, u którego stwierdzono obecność koronawirusa. Na nagraniach z kamer umieszczonych w Sejmie widać, że politycy siedzieli obok siebie w sejmowych ławach na Sali plenarnej i rozmawiali. Czy w związku z tym prezes Prawa i Sprawiedliwości obawia się o swoje zdrowie? Jak powiedział nam jego brat cioteczny, Jarosław Kaczyński nie martwi się o siebie. Czuje się dobrze chroniony dzięki szczepionce. - Jarek jest zaszczepiony, czeka na trzecią dawkę, która już wkrótce. Jest o siebie spokojny, uważa na siebie – powiedział „Super Expressowi” Jan Maria Tomaszewski. To dobry znak, jednak trzeba pamiętać, aby nie narażać swojego zdrowia nawet jeśli jest się osobą w pełni zaszczepioną. Dlatego w miejscach publicznych należy zawsze mieć poprawnie założoną maseczkę, czyli tak, by zasłaniała nos i usta. Jarosław Kaczyński nie musi też poddawać się kwarantannie dzięki temu, że został w pełni zaszczepiony.

Sprawdź: Beata Szydło zastąpi Andrzeja Dudę?! Ryszard Terlecki zabrał głos. Może być awantura!

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak Jarosław Kaczyński modlił się za Polskę.

Sonda
Chorowałeś na Covid-19?
dr Anna Materska-Sosnowska: Kaczyński jest w kryzysie. Była Szydło, może być Błaszczak [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają