Marek Jakubiak

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Marek Jakubiak zdawał maturę 42 lata temu. Wybrał matematykę, j. polski i historię. Jak nam przyznał, oceny otrzymał "średnie, ale wystarczające"

Co się dzieje z Markiem Jakubiakiem? Zdjęcie ujawniło potworną prawdę

2021-08-28 8:36

Marek Jakubiak kilka dni temu zamieścił zdjęcie ze szpitala, a także odwołał “Nocnych rozmów Polaków”, czyli cykl rozmów, jakie polityk prowadzi na swoim kanale na YouTubie. Na licznie pytania, czy wizyta w szpitalu to jedynie profilaktyka Jakubiak odpisał, że jego wizyta w placówce leczniczej nią nie jest. Teraz polityk Kukiz'15 opublikował za pośrednictwem Twittera kolejne zdjęcie, tym razem już po operacji. Jakubiak podziękował wszystki za wyrazy wsparcia i troskę.

Marek Jakubiak w szpitalu

Kilka dni temu poseł Marek Jakubiak opublikował wpis, który zaniepokoił jego zwolenników. Polityk Kukiz'15 wrzucił do mediów społecznościowych zdjęcie ze szpitala i napisał, że musi odwołać wszystkie swoje zaplanowane działania i aktywności. - Bardzo mi przykro ale muszę odwołać Nocne Polaków Rozmowy. Jak łatwo się domyśleć nie jest łatwo. Miejmy nadzieję, że za tydzień będą - napisał wtedy polityk. W sobotę, 28 sierpnia Jakubiak opublikował kolejny wpis, w którym poinformował, że jest już po operacji i dziękuję wszystkim za wyrazi troski. - Już po operacji, bardzo dziękuję za tak dużą liczbę słów wsparcia, POMOGLO - brzmi komentarz pod zdjęciem Jakubiaka ze szpitala, który poseł opublikował w swoich mediach społecznościowych. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz również: Kogo z rządu wywali Kaczyński? Zaufany człowiek prezesa może stracić pracę

Policjanci eskortowali samochód z rodzącą kobietą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany