Małgorzata Tusk, Donald Tusk

i

Autor: VIPHOTO/EAST NEWS

Co się dzieje w małżeństwie Donalda Tuska?! Żona postawiała ultimatum! "... to ci tego nie wybaczę"

2022-05-22 12:42

Donald Tusk (65 l.) to polityczny profesjonalista z krwi i kości i rzadko mówi o tym, co się dzieje w jego domu. Swym życiem prywatnym dzieli się najczęściej w formie udostępniania fotografii z wnuczętami na social-mediach, nie zdradzając jednak szczegółów tego, co się dzieje w domu Tusków. Dlatego nie lada zaskoczeniem było dla nas, gdy na konferencji z mieszkańcami Szczecinka zdradził, co tak naprawdę jego żona Małgorzata myśli o powrocie męża do polityki. Okazało się, że były premier otrzymał od pani Małgorzaty... ultimatum!

Sobota, 21 maja 2022 r., Donald Tusk kontynuuje zapowiedziany tuż po powrocie do polityki objazd po Polsce. Tym razem byłego premiera przywiało do Szczecinka, gdzie na spotkanie z szefem PO stawiła się ok. setka wyborców. Okazało się, że Tusk był w nastroju do zwierzeń i opowiedział zebranym, co jego żona tak naprawdę myśli o jego powrocie do polityki. 

- Moja żona, która nie była szczęśliwa z tego, że znów się angażuje w politykę, to patriotka i bardzo zaangażowana, ale chciała żebym częściej był w domu - zdradził Tusk, który następnie opisał dość dramatyczną wymianę zdań między małżonkami. - Powiedziała, "nie będę się gniewała, ale pod jednym warunkiem - że wygrasz, bo jak zdecydowałeś się znowu nam rujnować i przewracać nasze życie prywatne, a potem przegrasz, to ci nie wybaczę", także mam bardzo osobistą motywację - zdradził Tusk, a sala odpowiedziała śmiechem i oklaskami. 

Donald Tusk, który od niedawna jest w wieku emerytalnym, powiedział że nie czuje żeby na nią zasłużył, jakby teraz nie udało mu się pokonać PiS-u. - Powtarzam, to od pierwszych dni mego ponownego zaangażowania się tu w politykę. Nie czułbym że zasłużyłem na emeryturę, gdybam zostawił to bez pokonania PiS-u. Mam też osobistą poważną motywacje, chce z czystym sumieniem brać te emeryturę, czuję że będę jakoś mógł się przydać w procesie odbicia tego... - i tu premier nie dokończył.

>>>Tusk i Kaczyński na emeryturę? Sondaż nie pozostawia złudzeń

>>>Kto zostanie premierem: Tusk czy Trzaskowski? Zapytali o to Schetynę. Odpowiedź zaskakuje

>>>TYLKO W "SE". Będzie kolejny Campus Polska Trzaskowskiego. "Tusk stawia na Rafała"

NIŻEJ GALERIE ZDJĘĆ DOMU MAŁGORZATY I DONALDA TUSKÓW. ZOBACZCIE, JAK MIESZKAJĄ MAŁŻONKOWIE

Sonda
Czy wierzysz, że to jest ostatnia kadencja PiS-u u władzy?
Karczemna AWANTURA o Tuska. Mieszkańcy Pułtuska wpadli w SZAŁ!!! | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE