Co łączy Mariannę Schreiber i Karolinę Ferenstein-Kraśko?

i

Autor: Podlewski/Akpa Co łączy Mariannę Schreiber i Karolinę Ferenstein-Kraśko?

Co łączy żonę Kraśki z Marianną Schreiber? Niebywałe, mało kto wiedział!

2022-02-14 12:37

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że nic nie łączy żony prezentera „Faktów” TVN Piotra Kraśki, Karoliny Ferenstein-Kraśko, i Marianny Schreiber, żony polityka PiS Łukasza Schreibera. Okazuje się jednak, że jest szczegół, obok którego nie można przejść obojętnie, a o którym mało kto wiedział!

Co łączy Karolinę Ferenstein-Kraśko i Mariannę Schreiber?

Powszechnie wiadomo, że Karolina Ferenstein-Kraśko jest ogromną miłośniczką koni. Od lat prowadzi stadninę koni w Gałkowie i właśnie od nauki jazdy konnej zaczęła się jej znajomość z mężem, Piotrem Kraśko. Co więcej, sama często pokazuje w mediach społecznościowych, że przekazuje swoją pasję dzieciom. Jej synek ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Jazdę konno pokochała także jej córeczka, Laura, która doskonale sobie radzi. Teraz okazuje się, że córka Marianny Schreiber także uczy się jeździć konno. Co więcej, sama też coraz bardziej się wciąga w ten sport.

- Takie dni uwielbiam, gdy spędzamy czas, dzieląc wspólną pasję i nie tylko. Pati jeździ konno już prawie 3 lata i nauczyła mnie wiele…a ja dzięki niej zakochałam się w koniach i sama jeżdżę już pewien czas – napisała na Instagramie żona Łukasza Schreibera. Na dołączonych zdjęciach widać, że zarówno dziewczynka, jak i jej mama, świetnie spędziły razem czas i nie mogły przestać się uśmiechać! Kto by pomyślał, że obie panie tak kochają konie? Może powinny połączyć swoje siły? Dla fanów to byłaby prawdziwa gratka.

Sprawdź: Żona Kraśki nie wytrzymała: "Moje dziecko...". Ciężko powtrzymać łzy

W naszej galerii zobaczysz, co mówiła Karolina Ferenstein-Kraśko o swoim małżeństwie: "Tragedia i płacz non-stop" - kliknij w zdjęcie poniżej.

Sonda
Lubisz Mariannę Schreiber?
Marianna Schreiber o seksie, zdradach i pieniądzach. Oberwał Rydzyk l Mam tego dość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE