Marcin Warchoł

i

Autor: SE/Marek Kudelski

pokazał wideo

„Chorobliwa obsesja na punkcie seksu”! Poseł od Ziobry nie krył oburzenia

2024-05-28 5:30

Burzliwa kampania do parlamentu europejskiego trwa w najlepsze. Już 9 czerwca Polacy na drodze powszechnego głosowania wybiorą swoich przedstawicieli do Brukseli. Z tej okazji 26 czerwca Lewica zorganizowała konwencję pt. „Europa dla Kobiet", w której wzięła udział m.in. Joanna Scheuring-Wielgus. Mówiła do słuchaczy m.in. o tym „czym są te wybory dla Lewicy". Wypowiedź posłanki wstrząsnęła politykiem Suwerennej Polski!

W tych wyborach, jak nigdy wcześniej, mamy sytuację taką, że są takie siły, bardzo radykalne, skrajne, populistyczne, które chcą cofnąć nas do zamierzchłych czasów. Są siły, które chcą rozsadzić Unię Europejską od środka - Le Pen, Orban, Kaczyński, Mentzen, Bosak. To są ci ludzie, którzy o prawach kobiet mówią w sposób dla nas na Lewicy kompletnie nieakceptowalnymówiła Joanna Scheuring-Wielgus i dalej próbowała wyjaśnić czym jej zdaniem są nadchodzące wybory dla kobiet.

Te wybory są o wolności. O wolności nas kobiet, dziewczyn, matek, babek do decydowania – o tym, z kim chcemy się kochać, a z kim nie. Jak chcemy się kochać, gdzie chcemy się kochać – o czym chcemy się decydować. O tym są te wybory – dodała. Do słów posłanki odniósł się mediach społecznościowych polityk Suwerennej Polski Marcin Warchoł. – Posłaki Lewicy przeszły już w stan chorobliwej obsesji na punkcie seksu i przydałby się im jakiś lekarz… – stwierdził Warchoł.

Czy Lewica wystąpi z koalicji przez Hołownię?! "Umowa koalicyjna, to nie Pismo Święte!"

Pod wpisem polityka Suwerennej Polski zaraz posypały się komentarze… – Pan jak zwykle nie rozumie, ale to mnie zupełnie nie dziwi. Nie wszyscy muszą uznawać prymat formuły małżeństwa katolickiego. Nie wszyscy muszą się do tego stosować. Ale tacy jak Pan tego do wiadomości nie przyjmują – padł komentarz.

Widocznie mają braki w tej dziedzinie – napisał ktoś inny.

Nie ma Pan niczego lepszego do roboty?? Serio!? Niech Pan przytuli lepiej kolegów z Suwerennej których polityczna kariera się niebawem skończy – komentowano.

A jeśli ta pani zdecyduje „z kim chce", a ten ktoś „nie zechce", to co? – pytała internautka.

W galerii poniżej zobaczysz posłankę Lewicy Joannę Scheuring-Wielgus:

Sonda
Czy zgadzasz się z Joanną Scheuring-Wielgus?