Wojciech Cejrowski

i

Autor: Grąbczewski

Cejrowski NIE WYTRZYMAŁ i grzmi. Wplątał w to Kaczyńskiego!

2020-07-01 20:47

Miarka się przebrała! Wojciech Cejrowski ma już dość i nie zamierza tego ukrywać. Znany podróżnik, który ostatnio wiele czasu poświęca komentowaniu polityki i wyborów prezydenckich 2020, postawił jasne żądania Krzysztofowi Bosakowi. Chce, by w końcu doszło do zmian w sprawie aborcji. - Proszę o odpowiedź: TAK lub NIE - stawia konkretne pytania Cejrowski.

Już od dawna wiadomo, że Wojciech Cejrowski otwarcie mówi, to co myśli i nie ukrywa swoich poglądów. Potrafi ich zaciekle bronić. Jednym z tematów, który jest dla niego bardzo ważny to temat aborcji. Cejrowski często wytyka politykom, że nie załatwili zakazu aborcji. Ostatnio temat znów się pojawiły. Dlaczego? Zdaniem Cejrowskiego w sprawie aborcji może zadziałać Krzysztof Bosak, który zdobył doby wynik w wyborach prezydenckich 2020, zajął czwarte miejsce i to jego wyborcy mogą mieć duży wpływ na losy drugiej tury wyborów. Teraz w stronę wyborców kandydata Konfederacji zaczynają łaskawszym okiem spoglądać obaj kandydaci, czyli Duda i Trzaskowski. 

SPRAWDŹ: Duda GRUCHNĄŁ jak nigdy: To są dziady! Emocje wzięły górę, gdy mówił o 500 plus. Wybory 2020

dr Pietrzyk-Zieniewicz: Za Dudą stoi cień Kaczyńskiego [Super Raport]

Stąd pomysł Cejrowskiego, by Bosak zadziałał: - Krzysztof Bosak, czy załatwi Pan tę sprawę? TERAZ. Jest akurat w Pana rękach. Wyrok Trybunału, to nie ustawa, którą po wyborach można uwalić. Gdy zapadnie, sprawa załatwiona. Niech #Konfederacja nie rżnie głupa, że "się nie da". Proszę o odpowiedź: TAK lub NIE. "Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi." wc - napisał podróżnik na Facebooku. na. To da się załatwić w jeden dzień.

Do wpisu dodał grafikę, na której czytamy: - @krzysztofbosak orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego obalające aborcję eugeniczną jest gotowe. Wystarczy jeden telefon Kaczyńskiego do Przyłębskiej i skończy się aborcja dzieci z Zespołem Downa. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE