Przemysław Czarnek

i

Autor: EAST NEWS Przemysław Czarnek

Cała prawda o nauce zdalnej dla niezaszczepionych. Przemysław Czarnek komentuje

2021-12-08 12:55

Przemysław Czarnek nie przewiduje stałego i długotrwałego wprowadzenia nauki zdalnej dla dzieci i młodzieży niezaszczepionych. Naukę zdalną czy system edukacji hybrydowy dostosowywany ma być do konkretnych przypadków. Jedyna opcja wprowadzenia nauczania zdalnego to 7 dni w okresie świątecznym - nic więcej.

- Nie ma dyskusji o nauce niestacjonarnej dłuższej niż łącznie 3 dni przed świętami i 4 dni po świętach, czyli do 9 stycznia - mówił w rozmowie z PAP Przemysław Czarnek - dementując tym samym doniesienia innych mediów o wprowadzeniu edukacji zdalnej do uczniów niezaczepionych. Minister edukacji w rozmowie z "Super Expressem" wypowiedział się co sądzi o obowiązku szczepień i zaszczepienia konkretnych grup zawodowych. - Jestem przekonany, że ta sprawa wymaga rozwagi. Jestem absolutnie zwolennikiem szczepień. Sam jestem zaszczepiony w pełni i także przeciw grypie. Tak samo jak cała moja najbliższa rodzina. I wszystkich do tego zachęcam. Natomiast co do obowiązku postuluje wiele rozwagi, dostrzegając przy tym, że pojawiająca się niekiedy w przestrzeni publicznej tępa propaganda może wyrządzać tyle samo szkód, co absurdy antyszczepionkowców. 

Poniżej galeria zdjeć

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE