Krystyna Pawłowicz

i

Autor: Artur Hojny/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Były mąż Hanny Lis szokuje w sprawie Pawłowicz. "Bądź mężczyzną"

2022-05-01 8:27

Zdecydowanie nie słabnie zamieszanie wokół Krystyny Pawłowicz. Sama je ciągle podsyca, w niewybredny sposób atakując swoich adwersarzy. Niespodziewanie jednak sędzia Trybunału Konstytucyjnego chyba zyskała sojusznika. Chodzi o Roberta Smoktunowicza, byłego męża Hanny Lis. Jego słowa w sprawie Pawłowicz szokują. Od Smoktunowicza oberwało się posłowi Tomaszowi Treli. "Bądź mężczyzną" - zaapelował. Były mąż Hanny Lis nie szczędził gorzkich słów politykowi Lewicy.

Krystyna Pawłowicz ma spory problem z oświadczeniem majątkowym. Dziennikarskie śledztwo Wirtualnej Polski wykazało, że była posłanka PiS miała podać nieaktualny stan majątku (TU PISALIŚMY O SPRAWIE OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWEGO KRYSTYNY PAWŁOWICZ). Przy okazji wybuchła potężna awantura pomiędzy sędzią Trybunału Konstytucyjnego a posłem Lewicy Tomaszem Trelą. Polityk po tym, jak złożył wniosek o ujawnienie oświadczeń majątkowych za 2021 r. pięciorga sędziów TK, w tym Krystyny Pawłowicz, został przez nią w wyjątkowo chamski sposób zwyzywany. "Ty chamie! Łobuzie! Dziadu kalwaryjski! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki! V ruska kolumno! Łachu jeden! Albo na kolana, pod stół i odszczekać" - napisała na Twitterze. Po jakimś czasie i kolejnym tego typu wpisie sędzi TK, Trela zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury. 

Dalsza część tekstu pod galerią "Czym wozi się Krystyna Pawłowicz"

Nieoczekiwanie w sukurs Krystynie Pawłowicz przyszedł Robert Smoktunowicz - niegdyś senator Platformy Obywatelskiej, a prywatnie - były mąż Hanny Lis. Padły mocne słowa. - Nie mnie bronić emocji i ekspresji pani sędzi Pawłowicz, ale faceta, który publicznie użala się nad sobą i donosi do prokuratury, iż znieważyła go słownie kobieta widzę pierwszy raz w życiu. Bądź mężczyzną Trela! Wstydu oszczędź… - zaapelował Smoktunowicz. 

Idealny prezent dla mężczyzny? Zobacz co przygotowała Krystyna Pawłowicz. Komentarz Adama Federa. [WIDEO].
Sonda
Jak oceniasz język, którego używa prof. Krystyna Pawłowicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE