Tomasz Lis, Anna Maria Żukowska

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express, shutterstock, akpa

burza w sieci

Anna Maria Żukowska napisała o Tomaszu Lisie. Przegięła? Izrael w tle

2024-05-14 19:32

Dziennikarz Marcin Łuniewski zauważył w poście na platformie X, że " u Tomka Lisa na timelinie większy wysyp skrajnie nacjonalistycznych izraelskich treści niż u Ben Gewira i Smotricza razem wziętych", co również nie uszło uwadze posłance Lewicy Annie -Marii Żukowskiej, która zamieściła kąśliwy komentarz w odpowiedzi. Doczekała się również riposty Tomasza Lisa. Co napisała Żukowska?

Lis kontra Żukowska

Jak napisała posłanka, "facet jest po 4 wylewach. Wzięłabym na to poprawkę. Nie ma co go traktować serio". Polityk doczekała się odpowiedzi Lisa, który prostował, że "wylewu nie miałem nigdy ( drobiazg), a kogo z nas dwojga należy brać poważnie a kogo nie, pozostawiam szanownej publiczności. PS. Lewicy zaś gratuluję twarzy i kandydatki w wyborach"- stwierdził i jak dodał, "dziękuję za liczne miłe słowa, ale nie brońcie mnie przed Żukowską, brońcie przed nią polską lewicę".

W następnym poście List stwierdził, "że Pani Żukowska jest wiceprzewodniczącą komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka".

Jak skomentował, "rozumiem, że w jej wydaniu te ostatnie nie obejmują prawa do choroby, udaru, udarów i przeżycia ich gdy nie jest się zwolennikiem lewicy, a jak się je przeżyje, to do funkcjonowania w życiu publicznym".

"O takiej odmianie lewicy jeszcze nie słyszałem" spuentował.

NIŻEJ ZOBACZYCIE, JAK MIESZKA ANNA MARIA ŻUKOWSKA:

Śmierć Polaka w Strefie Gazy. "To nie był przypadek" Ekspert ds. Izraela Michał Wojnarowicz

QUIZ PRL: Kawałek raju w PRLu

Pytanie 1 z 10
Logo Baltony zawierało postać:
Listen on Spreaker.