Braun, Gosiewska

i

Autor: East News Braun, Gosiewska

Awantura na Wiejskiej!

Braun oskarżył rząd o budowanie państwa policyjnego. Uderzył w mównicę! "Pokaz prymitywnego chamstwa"

2023-01-13 11:31

Znów gorąco w Sejmie! Tym razem za sprawą posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który oskarżył Zjednoczoną Prawicę o budowanie państwa policyjnego "na naprawdę solidnym, wysokim poziomie". Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska przerwała mu przemówienie, wyłączając mikrofon i komentując: - Pokaz głupoty i prymitywnego chamstwa. Wtedy Braun uderzył w mównicę sejmową!

Spis treści

  1. Służby będą inwigilować Polaków online? Projekt ustawy w Sejmie
  2. Grzegorz Braun mówił w Sejmie o państwie policyjnym
  3. Małgorzata Gosiewska przerwała wystąpienie Brauna. Wtedy on uderzył w mównicę!

Służby będą inwigilować Polaków online? Projekt ustawy w Sejmie

W czwartek, 12 stycznia w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie projektu ustawy Prawo komunikacji elektronicznej wraz z projektem przepisów wprowadzających. Opozycja krytykuje ten projekt z uwagi na ryzyko inwigilacji i możliwość nieograniczonego pozyskiwania danych m.in. z komunikatorów internetowych przez służby. Projekt ustawy pozwala, aby CBA, ABW i Służba Kontrwywiadu Wojskowego, a także Służba Wywiadu Wojskowego mogły uzyskać dostęp do danych z komunikatorów takich jak Messenger czy WhatsApp.

Grzegorz Braun mówił w Sejmie o państwie policyjnym

I właśnie zarzut inwigilacji obywateli postawił Zjednoczonej Prawicy Grzegorz Braun, poseł Konfederacji. Kiedy wyszedł na mównicę, rozpoczął przemówienie w swoim stylu, od "Szczęść Boże". Dalej było tylko mocniej.

Ratuj się kto może, kiedy Zjednoczona łże Prawica pod pretekstem dokręcania śruby w systemie komunikacji elektronicznej, buduje państwo policyjne na naprawdę solidnym, wysokim poziomie (...) Za poprzedniego reżimu musiała się nieźle bezpieka nachodzić (...). Takie postacie jak pan marszałek Ryszard Terlecki, to pamiętają, znają z autopsji, działanie wydziałów Biura "B", kiedy to właśnie trzeba było się nalatać, nachodzić, potem funkcjonariusze zakładali jakieś teczki formularze. Wy to wszystko chcecie mieć online. To jest łajdactwo. To jest łajdactwo, to, że to robicie pod biało-czerwoną, fałszywą flagą, z żołnierzami wyklętymi...

Małgorzata Gosiewska przerwała wystąpienie Brauna. Wtedy on uderzył w mównicę!

Więcej Braun powiedzieć nie zdążył, bo wkroczyła wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska, przerywając mu i wyłączając mikrofon. Gosiewska kolejny raz nie wytrzymała wystąpienia Brauna w Sejmie i skwitowała je słowami: - Tradycyjnie, pokaz głupoty i prymitywnego chamstwa. Następnie poprosiła do mównicy posła Jana Szopińskiego z Lewicy. W odpowiedzi na komentarz wicemarszałek Gosiewskiej Braun zawrócił i... uderzył w mównicę otwartą dłonią!

Proszę nie uderzać w mównicę, w domu może pan sobie walić! Proszę zejść - upomniała Brauna Gosiewska.

Sonda
Czy Grzegorz Braun powinien mieć odebrany mandat poselski?
Skandal w Sejmie! Braun do Niedzielskiego: "Będziesz pan wisiał"

Koalicja rządząca rozpada się na naszych oczach?

Posłanka opozycji nie ma wątpliwości. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany