Borys Budka złożył życzenia żonie. Katarzyna jest od niego STARSZA. Serio, tyle lat ich dzieli

2021-03-03 10:32
Borys Budka
Autor: Tomasz radzik Borys Budka

Wielkie święto w domu Borysa Budki. Szef Platformy Obywatelskiej obchodzi właśnie 50. urodziny ukochanej żony Katarzyny. Złożył jej życzenia, a urodzinami małżonki pochwalił się w sieci. - No to teraz razem do setki. Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe - napisał polityk. Mało kto wie, że sam Budka jest od żony sporo młodszy. Ile lat dzieli małżonków? Będziecie zaskoczeni.

Miłość nie zna granicy wieku, mówi wielu. Zwykle bywa, że to kobiety są młodsze od swoich partnerów, ale w przypadku Borysa Budki i jego żony Katarzyny, jest zupełnie inaczej. Borys Budka ujawnił, że jego ukochana małżonka właśnie obchodzi okrągłe urodziny, jubilatka skończyła 50 lat. Z tej okazji małżonek nie zapomniał  złożyć jej życzeń: - No to teraz razem do setki 💪 Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe Katarzyna Kuczyńska-Budka ❤️ - napisał na Facebooku przewodniczący Platformy Obywatelskiej. Pokazał też zdjęcie z żoną. Pani Katarzyna z pewnością  wzruszyła się prezentem od męża: ogromnym bukietem cudnych, fioletowych tulipanów. W tle widać balony w kształcie "50", bo właśnie okrągły jubileusz świętuje żona Budki. Pod wpisem Budki posypały się komentarze, wiele osób składa życzenia jubilatce. Mało kto wie, że jej mąż jest od niej sporo młodszy. Borys Budka w tym roku skończy dopiero 43 lata. Już kilka lat temu opowiadał u Kuby Wojewódzkiego o tym, że między nim a żoną jest duża różnica wieku, ale jak wiadomo  prawdziwej miłości nic nie przeszkadza.

SPRAWDŹ>>>Jaruzelska paskudnie obrażona. Krystian nazwał ją "komuszym plemnikiem". Ale mu odpowiedziała. Istny SZOK!

43-letni Budka złożył życzenia żonie. Katarzyna jest od niego sporo starsza. Mało kto, o tym wie 

Kiedyś Budka wspominał o ślubie ze starszą od siebie ukochaną Katarzyną w rozmowie z SE.pl: - Dzień ślubu dokładnie pamiętam, to był intensywny 2011 rok. Obrona doktoratu, ślub a potem kampania wyborcza. Inne czasy. Polska nie była tak podzielona. Na ślubie gościliśmy przyjaciół parlamentarzystów zarówno z PO jak i z PiS.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE