Biedroń zaszokował zdjęciem z młodości! Ludzie nie wierzą. Patrzą na to, co ma za plecami. Ulala!

2021-11-26 12:10
Robert Biedroń
Autor: Twitter Robert Biedroń

Robert Biedroń jest w polityce od lat. Ludzi doskonale go znają, bo najpierw był posłem, potem prezydentem Słupska, a teraz sprawuje mandat europosła. Biedroń potrafi jednak zaskakiwać. Szczególnie, gdy odkrywa przed sympatykami stare, nieznane zdjęcia z młodości. Ludzie widzą w nim jedno... Marka Mostowiaka z "M jak miłość"!

Robert Biedroń lubi wracać do wspomnień i czasów, gdy był młodzieniaszkiem. Odkrywa wtedy przed swymi fanami prawdę o sobie, oczywiście pokazując im też nieznane zdjęcia. Tak zrobił już kilka razy, a ostatnio również. Europoseł Robert Biedroń wrzucił do sieci swoje zdjęcie, które zostało wykonane w połowie lat 90., czyli gdy polityk miał około 20 lat. Na fotografii opublikowanej na Instagramie widać uśmiechniętego, zadowolonego młodego chłopaka z błyskiem w oku. To, co zwraca uwagę w wyglądzie polityka, to jego bujna, czarna grzywa, ułożona zgodnie z panującą w tamtych latach modą.

Biedroń zaszokował zdjęciem z młodości! Ludzie nie wierzą. Patrzą na to, co ma za plecami

Zdaniem obserwatorów europosła młodziutki Biedroń wyglądał niczym serialowy Marek Mostowiak, bohater "M jak miłość". Faktycznie, identyczną fryzurę jak polityk nosił dawniej Kacper Kuszewski grając w serialu. - Już wiadomo skąd Marek z M jak miłość czerpał inspiracje - śmieją się internauci. Znaleźli się jednak i tacy, którzy zobaczyli w Biedroniu młodego znanego fotografa Marcina Tyszkę lub Sylwestra Stallone. To jednak nie wszystko, na co zwrócili uwagę internauci. Drugim szczegółem, który wzbudził zainteresowanie był... plakat za Biedroniem. Widać, że na meblościance wisiał przyczepiony plakat przedstawiający umięśnionego mężczyznę:  - To zdjęcie klaty w tle; Fajny plakat - napisali komentujący. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE ZDJĘCIE ROBERTA BIEDRONIA I JEGO "SOBOWTÓRÓW" - KLIKNIJ

Sonda
Do kogo podobny był Robert Biedroń w młodości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE