Beatę Szydło spotkała straszna przykrość! Tak się przygotowała na ten dzień, a tu coś takiego... Smutne

2021-06-09 11:57
Beata Szydło
Autor: Łukasz Gągulski/SUPER EXPRESS Beata Szydło

Beata Szydło ponad dwa lata temu w kapitalnym stylu wygrała w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zdobywając grubo ponad pół miliona głosów. W Brukseli - z racji pełnionej wcześniej funkcji premiera - cieszy się specjalnym szacunkiem w swojej frakcji. Niestety, po ostatnim występie w Parlamencie Europejskim Beatę Szydło spotkała straszna przykrość. Tak się przygotowywała na ten dzień, a tu coś takiego... To bardzo smutne. Zobacz, jak Beata Szydło została potraktowana po wygłoszeniu przemówienia.

Beata Szydło regularnie występuje w Parlamencie Europejskim, a jej przemówienia zawsze słuchane są z uwagą. W końcu nie jest częste to, że w Brukseli na mównicy pojawia się była premier. O tym, że Beata Szydło ma specjalne "fory" w Europarlamencie mówił Karol Karski w programie "Politycy od kuchni" Piotra Lekszyckiego i Kamila Szewczyka. - Funkcja byłego premiera jest czymś takim, co daje szczególny handicap dla polityków w Parlamencie Europejskim - wskazał europoseł PiS i  dodał, że "Beata jest dobrze przygotowana do pracy europarlamentarzystki". - Ma wiele różnych kontaktów, i to procentuje. Widać, ze jest osobą rozpoznawalną - podkreślił Karski (TU MOŻESZ OBEJRZEĆ CAŁY PROGRAM Z KAROLEM KARSKIM). Beata Szydło ma jednak problem z częścią nternautautów, którzy po jej ostatnim wystąpieniu nie zostawili na niej suchej nikt. Zaczęli czepiać się o jej angielski! Byłej premier musiało zrobić się strasznie przykro. 

ZOBACZ W NASZEJ GALERII, JAK POLITYKA ZMIENIŁA BEATĘ SZYDŁO

Beata Szydło swoje przemówienie wygłosiła po polsku. Podobnie zresztą robi wiele jej polskich koleżanek i kolegów zasiadających w Parlamencie Europejskim. Od byłej premier jednak niektórzy wymagają więcej. "A może by tak po angielsku?", "Tweets po angielsku wstawia, a w European Parliament słowa wydukać nie umie", "Takie wystąpienie, jaka znajomość języków obcych" - komentowali nieprzychylni Beacie Szydło użytkownicy Twittera. Byłej szefowej rządu musi być smutno, bo tyle się natrudziła, a i tak spotkała się z falą hejtu.

CZYTAJ TEŻ: Jarosław Gowin wprost: "W 99 proc...". Co dalej z koalicją? [Wideo]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE