Beata Szydło

i

Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Beata Szydło

Beata Szydło poniżona przez księdza Wojciecha! Jak ona teraz pójdzie do kościoła?!

2021-05-01 19:49

Beata Szydło to kobieta bardzo religijna, która chętnie podkreśla swoje przywiązanie do wiary. Wydawać by się mogło, że była premier cieszy się dużą sympatią wśród duchownych. I tak pewnie jest, choć zdarzają się wyjątki. Do miłośników Beaty Szydło na pewno nie zalicza się ksiądz Wojciech Lemański. Przyzwyczailiśmy się do tego, że kapłan ten często kpi z europsłanki PiS, tym razem jednak naprawdę pojechał po bandzie. Beata Szydło została poniżona przez księdza Wojciecha! Jak ona teraz pójdzie do kościoła, mając w pamięci to, co napisał o niej jeden z katolickich duchownych?!

Beata Szydło po takich słowach może się zniechęcić do uczestnictwa w mszach świętych. Plusem jest to, że akurat na księdza Wojciecha Lemańskiego raczej nie trafi, bo ten pełni posługę w Łodzi, a tam była premier raczej rzadko się zapuszcza. Kto wie jednak, czy nie trafi na jakiegoś dobrego kolegę kontrowersyjnego duchownego, który - co gorsza - może myśleć podobnie do księdza Wojciecha. O co dokładnie poszło? Najwyraźniej Lemański włączył się do chóru niezadowolonych z nominacji dla Beaty Szydło do rady Muzeum Auschwitz (TU PRZECZYTASZ O LIŚCIE RODZIN WIĘŹNIÓW OBOZU DO MATEUSZA MAROAWIECKIEGO). "Biedna (tylko w przenośni) była premierzyca ma ciągle pod górkę. A zapowiadało się tak obiecująco. Polska Don Kichot w spódnicy i podkolanówkach walcząca z resztą Unii Europejskiej. I zwyciężająca 1 - 27 ze łzami w oczach i bukietem kwiatów od prezesa. Potem była szansa na kościelną karierę matki dziekana, biskupa, a może nawet kardynała. Zwycięska bitwa ze strajkującymi w sejmie niepełnosprawnymi i ich opiekunami. Nocna potyczka z drzewem w Oświęcimiu. A teraz szansa na kolejne wyzwolenie polskiego muzeum niemieckiego obozu koncentracyjnego. Pal sześć zawsze niezadowolonych Żydów. Machnąć ręką na kręcących nosami profesorów. Ale Pileccy !!! Nawet potomkowie rotmistrza zaprotestowali przeciwko gwieździe z Brzeszcz?" - drwił ksiądz Wojciech.

ZOBACZ TAKŻE: U Lecha Wałęsy pokazali Andrzeja Dudę z piosenką "Jeb*ć PiS" ! Olbrzymi skandal na 1 maja

Kapłan od dawna czepia się Beaty Szydło. Gdy jeszcze była szefową rządu, wybuchnął po tym, gdy wypowiedziała się na temat protestów w obronie sądów. - Skoro ta osoba zdecydowała się tysiącom ludzi, którzy wyszli na ulice i place polskich miast i miasteczek by stanąć w obronie niezależności sądów - zdecydowała się publicznie napluć w twarz i oskarżyć nas o to, że protestowaliśmy wtedy za pieniądze i pod czyjeś dyktando to powiem o tej nieporadnej, zakompleksionej i mijającej się z prawdą na każdym kroku kobiecie słowami byłego marszałka Dorna – łże jak bura suka - ostro stwierdził ks. Lemański (WIĘCEJ TU). 

CZYTAJ TEŻ: Bronisław Komorowski patronem nowej partii? Zaprosił PSL i konserwatystów z PO. Nasz news

Sonda
Czy Beata Szydło byłą dobrą premier?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE