Beata Szydło nagle zabrała głos po angielsku. Tak ją ZRUGALI, że głowa mała

2022-01-05 19:41

Beata Szydło po tym, gdy były oficer BOR przedstawił nową wersję wypadku z 2017 roku z udziałem byłej premier, zamilkła. Niespodziewanie jednak ostatnio nagle zabrała głos. I to po angielsku! Niestety dla Beaty Szydło internauci szybko postawili ją do pionu. Tak ją zrugali, że głowa mała. Niektóre słowa wręcz nie nadają się do cytowania.

Beata Szydło ostatnio przygasła. Próżno było szukać jej większej aktywności zarówno w mediach społecznościowych, jak i tych tradycyjnych. Była premier musiała przeżywać trudne chwile po tym, gdy były funkcjonariusz BOR Piotr Piątek powiedział "Gazecie Wyborczej", że zarówno on, jak i reszta funkcjonariuszy składali fałszywe zeznania w sprawie wypadku z udziałem Beaty Szydło w 2017 roku. Europosłanka PiS nieoczekiwanie postanowiła zabrać głos w zupełnie innej sprawie. - Komisja Europejska planuje uznać energetykę atomową oraz gaz za "zielone" źródła energii. Jest to rozwiązanie korzystne dla strategii energetycznej Polski i innych krajów UE. Niezbędna jest jednak zgoda Rady Europejskiej i PE. Oby zwyciężył rozsądek i ten plan został poparty - napisała na Twitterze Beata Szydło. Poza wersją polską, pojawił się wpis w języku angielskim. Internauci mieli używanie. 

CZYTAJ TEŻ: Najpierw Covid, a teraz coś takiego. Okropny cios w chorego Andrzeja Dudę

Dalsza cześć tekstu pod galerią "Tak zmieniła się Beata Szydło od czasów premierowania"

Niektórzy użytkownicy Twittera chyba chcieli nawiązać do wypadku z udziałem Szydło i kierującego fiatem seicento Sebastianem Kościelniakiem. "Weź, Beata może przeproś Sebę" - napisała jedna z internautek. Wiele osób zwróciło uwagę na język angielski z wpisu Beaty Szydło. "Pani sie nie wysila. Głąby z pani otoczenia i tak nie rozumieją tych wypocin po angielsku, a ci co rozumieją, to nawet nie są zainteresowani wypocinami", "Naprawdę szkoda kasy na to, żeby profesjonalny tłumacz przetłumaczył?", "Ciekawe kto jej napisał ten tekst po angielsku" - pisali złośliwie użytkownicy Twittera. Były jednak i głosy poparcia dla byłej premier. "Trafne" - ocenili sympatycy Beaty Szydło. 

Sonda
Czy Beata Szydło była dobrym premierem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE