Bayer Full na pielgrzymce na Radia Maryja. Świeżyński porwał ludzi do tańca!

i

Autor: SE/Screen Twitter Radio Maryja

Bayer Full na pielgrzymce Radia Maryja. Świerzyński porwał ludzi do tańca!

W sobotę 9 lipca 2022 r. odbyła się Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa. Na Jasną Górę w Częstochowie przyjechało około tysiąc rowerzystów z różnych części kraju. Radio Maryja na Twitterze udostępniło link do transmisji na żywo, jak i zdjęcia z tej uroczystości. Wystąpił zespół Bayer Fullze Sławomirem Świerzyńskim na czele. Znanemu muzykowi disco polo towarzyszyły jego dzieci.

Bayer Full na pielgrzymce Rodziny Radia Maryja

W Częstochowie w ten weekend jest wielkie święto: w dniach 9-10 lipca organizowana jest 31. pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. W sobotę na Jasnej Górze nie gościło wielu polityków, obecny był tam natomiast minister Przemysław Czarnek, który zabrał głos mówiąc: - Kiwaliśmy do siebie głowami bardzo wymownie z ojcem dyrektorem, jak słuchaliśmy kazania. To jest to o co chodzi. Europie nie potrzeba redefinicji rodziny małżeństwa, nie potrzeba zmiany płci, trzeba wyzwolenia z pychy, egoizmu i cynizmu. Prawo w Polsce ojcze jest dobra, ale się go nie przestrzega, sądy go nie przestrzegają. (...) Konstytucja stanowi: rodzina, małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, której małżeństwo jest fundamentem, macierzyństwo i rodzicielstwo są pod ochroną prawną RP, od tego zależy przyszłość - mówił minister edukacji i nauki. Jednak najważniejszym dniem pielgrzymki jest niedzielne spotkanie, na którym ma się pojawić prezydent Andrzej Duda, o czym powiadomił kancelaria prezydenta.

Bayer Full na pielgrzymce na Jasnej Górze. Tak umilają czas fanom Radia Maryja

Jeden z najstarszych i najpopularniejszych w Polsce zespołów muzyki tanecznej Bayer Full wystąpił podczas tegorocznej Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. Na placu przed niedzielną uroczystą mszą zebrało się mnóstwo wiernych, którym czas umilał znany zespół disco polo. Sławomir Świerzyński wraz ze sowimi dziećmi zaśpiewali swój największy przebój: - "Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina". Zobaczcie, jak zebrani bawili się w rytmach disco polo. Nagraniem pochwaliło się na Twitterze Radio Maryja.

Sonda
Czy politycy powinni chodzić na pielgrzymki?
„Pieniądze to nie wszystko” – Andrzej Hawryluk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają