Bartosz Arłukowicz, płk Maciej Matysiak, Artur Soboń

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS(2), twitter

Zapowiedź programów

Bartosz Arłukowicz i płk Maciej Matysiak w "Expressie Biedrzyckiej" oraz Artur Soboń w "Sednie Sprawy"

2022-10-04 21:05

Bartosz Arłukowicz, polityk i płk Maciej Matysiak będą gośćmi porannego programu "Express Biedrzyckiej" emitowanego w środę o godz. 9 na You Tube na kanale "Super Expressu". Natomiast w "Sednie Sprawy" gościem będzie wiceminister finansów Artur Soboń.

"Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy"

W środę 5 października 2022 roku kolejne odcinki programów "Express Biedrzyckiej" i "Sedno Sprawy". O godzinie 9.00 obejrzeć można będzie kolejny odcinek programu "Express Biedrzyckiej". "Express Biedrzyckiej" jest produkcją poranną informacyjno-publicystyczną należącą do "Super Expressu". Prowadzi go Kamila Biedrzycka. Jej gośćmi będą w środę 5 października 2022: Bartosz Arłukowicz, polityk i płk Maciej Matysiak . Natomiast gościem Jacka Prusinowskiego w programie "Sedno Sprawy" będzie wiceminister finansów Artur Soboń. Zarówno w jednym, jak i w drugim programie poruszone zostaną sprawy bieżące. Programy można obejrzeć na kanale "Super Expressu" na Platformie You Tube.

Sonda
Lubisz programy Moniki Jaruzelskiej?
Pieniądze to nie wszystko - Stanisław Szwed
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają